Wpis z mikrobloga

Witam
Jest może ktoś z okolic Rzeszowa i ogarnia temat komisów motocyklowych z wyżej wymienionego miasta? Mam na myśli konkretnie 'moto vision' który wcześniej nazywał się chyba 'moto fashion'. Mają w ofercie akurat motocykl który bardzo mi się podoba a i cena nie jest kosmiczna więc mam zamiar się do nich wybrać, ale boje się trochę bo już kiedyś na jakimś forum czytałem, że można się naciąć na nich (w sumie tak jest pewnie z każdym komisem). Od razu mówię, że nie jestem jakimś obcykanym motocyklistą i nie jestem w stanie wybadać czy moto na pewno nie jest po jakiejś glebie itp.

#motocykle #motomirko #januszemotoryzacji #pytanie #rzeszow
  • 8
@Przytyrany: nie wiem, nie znam, ale jak jest podobnie jak z komisami samochodowymi to szkoda kupować. Pójdź z kimś kto się zna. Zapytaj nawet na jakiejś grupie na FB Rzeszowskiej czy forum o którym wspominałeś czy ktoś nie pomoże przy oględzinach za piwo/flaszkę. Jak nie jesteś obcykany to lepiej nie idź samemu.

Ja nie pomogę - bo to drugi koniec kraju dla mnie ;)
@Przytyrany: Napisz który motocykl ... Jak będę miał czas to podjadę i zerknę... Choć jeśli to jest to słynne Moto Fashion to różnie to może być bo znam ludzi którzy są zadowoleni a i są tacy którzy teraz się rozpychają na pisemka w sądzie... Nie mniej Powiem tak komis znajduje się na jednej z wylotówek na autostradę A4 więc przemiał tam w sezonie jest straszliwy i tak jak wyżej wspomniałem. Można
@Szlaufman: Ogólnie to mam blisko do Rzeszowa, jakieś 70 km także podjechanie osobiscie przeze mnie nie jest jakimś wielkim problemem, ale dziękuje za chęci.

Chciałem głównie poznać opinie ludzi którzy może mieli osobiście styczność z tym konkretnym komisem. Na pierwszy rzut oka jest spoko, duży wybór, niezłe ceny i motorki na zdjęciach wyglądają na naprawdę takie jak w opisie (czyli zawsze oczywiscie 100% bezwypadkowe i super zadbane), ale jak wiadomo dobre