Wpis z mikrobloga

Nigdy nie mogłem zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego kobiety wydzielają tak wiele #!$%@? o wzrost samca?
Pomijając, że jest to cecha zupełnie od człowieka niezależna (pomijam szprycowanie hormonami wzrostu), to niby jakie korzyści płyną z bycia wysokim? Że w gimbazie na SKS prędzej załapiesz się do reprezentacji szkoły w kosza czy siatę? Że dosięgniesz jedną półkę wyżej bez stołka? A może one faktycznie jarają się patrzeniem na nie (dosłownie) z góry? A gdy mnie ostatnio jedna spytała ile mam wzrostu bo nie wie jakie szpile założyć tylko utwierdziłem się w przekonaniu o choć częściowej słuszności pogardy dla elementu kobiecego postrzegania świata.
Poza tym ja dziękuję Bogu, losowi i tak dalej za posłanie tej energii bardziej w rozwój intelektualny i względnie świetne przyrosty muskulatury zamiast właśnie wzrostu. Czemu? Wysocy ludzie:
- często mają większe lub mniejsze problemy z kręgosłupem
- często mają problem z kupnem ciuchów
- mogą zapomnieć o komfortowej jeździe sportowymi samochodam
- zwykle mają problemy z przyrostami na siłce i chcąc nie chcąc pozostają chudymi lub jeszcze gorzej zajeżdżają sobie plecy
- częściej łamią kości i nadwyrężają stawy
Dla jasności - nie szkaluję wysokich gości (gardzę ocenianiu ludzi przez pryzmat szeregu cech i czynników zupełnie lub w dużej mierze od nich niezależnych), a poddaję rozkminie fragment nowotworu w samiczym postrzeganiu świata.

#feels #boldupy
Pobierz Volt224 - Nigdy nie mogłem zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego kobiety wydzielają tak w...
źródło: comment_lX7nUZvK1S5BskwKaz2joPUalrk973Xv.jpg
  • 130
- często mają większe lub mniejsze problemy z kręgosłupem


@Volt224: Zgoda.

- często mają problem z kupnem ciuchów


Nawet sobie nie wyobrażasz.

- mogą zapomnieć o komfortowej jeździe sportowymi samochodam


Tylko popierdółkami typu jakiś opelek czy nissanik. Porządne samochody sportowe nas mieszczą. Jestem tylko kilka cm wyższy od Clarksona a on się mieści bez problemu w wielu samochodach sportowych.

O siłowni się nie wypowiadam, bo nigdy nie chodziłem.

Dlaczego kobiety wydzielają
@Volt224: Sam jestem poniżej 1,80 i #!$%@? jak zawsze. Wzrost to DOKŁADNIE to samo co wygląd. Ktoś nie lubi grubych, brzydkich, z deformacja, z brzydkim nosem, z dużymi ustami, z piegami, rudych, blond włosów ot po prostu uroda kogoś mu się nie podoba - a wzrost to jedna z kolejnych cech wyglądu i tak samo jak z resztą wyglądu i na to nie ma się dużego wpływu. Ale bez przesady, są
@Volt224 mam 193cm i wszystkie punkty, które wymieniłeś, ale i tak jakoś nie chciałbym być niższy o 20 cm.
W samochodzie jest wygodnie, nawet w małym Seicento, ale jak zobaczę się czasem w odbiciu w witrynie to się za głowę łapie jak to wygląda. Od razu kładę się na fotelu :)