Wpis z mikrobloga

ale mam ból dupy przez was ja #!$%@?

Widziałem ostatnio takie znalezisko na głównej o nowym #!$%@? w kosmos filmie sci fi
http://www.wykop.pl/link/3445121/nowy-poczatek-film-roku-dekady-gatunku-sf-wreszcie-kinomaniak-ocena-9-5/
Najlepszy, będą oskary, ja to kupuję - mówią wykopcy. Jakieś komentarze że w polsce to jak w lesie bo na filmwebie tylko 7,8 gwiazdki, a na anglojęzycznych same dziesiątki. ktoś tam napisał że mu się nie podobało to go zaraz #!$%@? że sie #!$%@? zna i pewnie hehe za trudne dla niego, interstelara też nie zrozumiał pewnie XD no wiadomix, klasyk #!$%@? umysłowego debili, którzy najpierw sami spuszczają się nad filmem bo recenzja taka dobra, a potem #!$%@?ą jakiegoś sceptyka bo sie #!$%@? zna przecież i nie widział nawet filmu i wstawiają zdjęcie tej #!$%@? małpy z nosem jak kutang bo polak.

do rzeczy,
lubię sci fi. sam sie spuszczałem nad Europa Report, bardzo ukochałem Interstellar, i #!$%@? mnie obchodzi że błędy jakieś #!$%@? logiczne, trywialny język dla głupiutkiego widza, czyli nie dla mnie wykopowicza przecież. Nie wiem dlaczego ja wam #!$%@? zaufałem, ale to zrobiłem i teraz mam #!$%@? XD Poszedłem sobie dziś do kina na film NOWY POCZĄTEK i mi #!$%@?ło w morde gniotem.

BEZ SPOILERÓW

Pierwsze 15 minut filmu wygląda mniej więcej tak że na ziemi lądują sobie kosmici w swoich kosmicznych jajkach ale nie wiadomo co tu zrobić z nimi, po co przyszli olaboga. Nasza bohaterka - jakiś anonimowy językoznawca, ale z tych zajebistych, zna każdy język wiadomo - jest tym zaniepokojona no ale wyjebongo siedzi se w swojej szklanej chacie. Jakoś w 8 minucie przychodzi do niej czarny pan pułkownik w moro mundurze i mówi NO ELO TŁUMACZKA JESTEŚ NAJLEPSZĄ TŁUMACZKĄ W OKOLICY WIĘC POTRZEBUJEMY CIE PAMIĘTASZ PRZETŁUMACZYŁAŚ NAM KIEDYŚ COŚ Z PERSKIEGO I NAM POMOGŁAŚ BARDZO I AMERYKA BYŁA Z CIEBIE DUMNA NO TO TERAZ MUSISZ PRZETŁUMACZYĆ KOSMITÓW. To jest scena z trailera, zobaczcie sobie, ona naprawdę tak wygląda, nie że to jest jakoś pocięte XD no i nie wiadomo w sumie czy próbowali wcześniej gadać z jakimś kryptologiem, matematykiem, informatykiem (potem można wywnioskować z różnych dialogów w tle że owszem próbowali, no ale wiadomo że to loszka musi ogarnąć ich język bo to film, także #!$%@? z matematyką, kosmici nie potrafią algebra, bierzemy lingiwstke) potem ona im pomaga no i idzie do tych kosmitów, którzy wyglądają jak takie ośmiornice z mackami, zasadniczo klasyk #!$%@? kina o kosmitach. Pani bohaterka próbuje z nimi rozmawiać po angielsku żeby ogarnąć po co przyszli na ziemie, ale oni nie rozumieją, więc pani ich uczy angielskiego XD naprawdę pokazuje im karteczke ze swoim imieniem i palcem na siebie że to jest jej imię, a potem jakiś pan tam chodzi po pokoju i ona pisze WALKING, a kosmici sie patrzą i sie uczą #!$%@? angielskiego ja #!$%@? XDDD potem jest taka scena jak wojskowi gadają przez telewizor z panem znawcą od kosmitów z Australii i on mówi że oni swoim kosmitom (bo tych kosmicznych jajek jest tam chyba ze 20 na całej planecie) puszczali z magnetofona ich (kosmitów) rozmowy, a kosmici JAKIMŚ SWOIM KOSMICZNYM NIEZIDENTYFIKOWANYM URZĄDZENIEM odtworzyli im w odwecie fragmenty rozmów ludzi. Niestety te próby nic im nie dały, no bo to przecież nasza bohaterka musi ogarnąć jak sie z nimi dogadać no #!$%@? XD a no i zgadnijcie co.

TROSZKE SPOILER


i takich głupot było w #!$%@? dużo ale już sobie daruję bo szkoda strzępić ryja na ten film. Ogólnie #!$%@? straszna, a największa to w tych wszystkich komentarzach na wykopie, jak w chlewie obsranym.

#film #scifi ##!$%@? #niepopularnaopinia
  • 8
@W0XDDDDD: A kosmici też wiedzieli gdzie wylądować. Europa? No przecież nie jakieś biedackie kraje, od razu wiedzieli, że szanujący się kosmita musi wylądować w UK. XD
Mimo wszystko nie pastwiłabym się nad tym filmem tak jak Ty, ale też jestem rozczarowana. Te całe kinomaniaki rozkręciły gigantyczny hajp, poleciałam do kina jak na skrzydłach (a uwielbiam sci fi), a tu jednak występują tanie, amerykańskie chwyty.
@covert: gówno mnie obchodzi ta cała słaba historia o języku kosmitów że on taki zajebisty i daje widzenie przyszłości w sumie #!$%@? wie czemu (w filmie jest na ten temat jedno zdanie w sumie - ten język daje takie super postrzeganie jak kosmici postrzegają, totalnie otwiera umysł jestem ekspertem lingwistyki cześć), tak samo jak puenta pod tytułem "no przylecieliśmy żeby was nauczyć języka bo kiedyś tam sie przydacie i nam pomożecie
@W0XDDDDD: Napisałeś dość dosadnie i bezpośrednio co o tym filmie sądzisz, ja bym nie ujął tego aż tak brutalnie, ale suma summarum zgadzam się z Tobą całkowicie. Nie było w tym filmie niczego co mogłoby sprawić, że Nowy Początek wpisze się w kanony Sci-Fi. Po prostu dobrze nakręcony od strony technicznej film (tego produkcji zarzucić nie można i kto wie może za techniczną stronę jakiś Oscar się pojawi), który próbował nieudolnie