Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest ze sprzataniem po psach? Jest obowiazek czy go nie ma? Jak zobacze "milosnika" zwierzat ktory nie sprzata po swoim pupilku to kogo mam wzywac policje czy straz miejska? Ile razy bede buty czyscil dziennie?
#psy #smiesznypiesek i #dzieci bo to w sumie juniorowi po ciemku jarzebine zrywalem..
  • 12
@StarsThief psy tez biegaja.. Co one w te swoje gowna nie wdeptuja? Wlasciciele tez maja dodatkowy zmysl? Wykrywacze odchodow? Jak nie chce sprzatac po psie to niech kupi sobie dzialke i niech mu tam pies odklada swoje produkty przemiany materii.. Prawie jak dzien swira..
@s3m3n od ponad roku chodzę dzień w dzień po tych trawnikach w Gdańsku i zbieram kupska swojego psa. Od tego czasu weszłam może w jedno pozostawione przez kogoś innego. Gdzie Ty więc chodzisz, że codziennie musisz czyścić buty...?
@upupiona: pewnie po tym samym trawniku co moje dzieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mały % właścicieli psów po nich sprząta. Ba raz trafiłam takiego bezmózga co wyprowadził psa na plac zabaw! Przy bawiących się dzieciach!
@Dionizja no powiem Ci, że jak tak obserwuję tych swoich psiarzy z osiedla to spokojnie mogę stwierdzić, że u nas pod tym względem jest kulturka. Większość naprawdę sprząta. No oczywiście są wyjątki, ale to jak ze wszystkim
@upupiona: u mnie są dwa problemy:
1. Emeryci, których jest dużo - "pani nigdy nie sprzątałem po psie, to na starość nie zamierzam!"
2. Spółdzielnia, która każe płacić właścicielom psów za "sprzątanie" (wynajmowana jest firma, która raz na miesiąc, może nawet nie, ma sprzątać trawniki). Przez co właścicielom psów się wydaje, że polskie prawo ich nie dotyczy.