Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuje waszej pomocy. Córka kuzyna oraz jej koleżanki biorą udział w #konkurs na własną #ksiazka i chciałbym byście zagłosowali na ich książkę.

Wiem, że nie ma nic za darmo więc ogłaszam #rozdajo. Z pośród głosujących wylosuje 0,5l domowej naleweczki - smak do wyboru z tego co aktualnie będę miał na stanie. Jeśli wygrany nie ma 18 lat lub nie pije to zamówię jakąś pizze za pomocą pyszne.pl, nie jakaś biedną najtańszą ale także nie najdroższą #pdk.

Link do książki na którą trzeba oddać głos: https://ridero.eu/pl/books/przezyc_smierc/ można to zrobić na 1 z 3 sposobów o ile działają ja sprawdzałem tylko mail.

Regulamin:
1. Oddać głos na książkę.
2. Zaplusować wpis jeśli się zagłosowało (z tej puli losuje nagrodę).
3. 31.12.2016 - kończy się konkurs więc 01.01.2017 losuję wygranego przez #mirkorandom.
4. Wylosowany będzie musiał udowodnić, że zagłosował - prześle mi na pw linka jaki mu wygenerowała strona jeśli głosował mailem lub screena z FB/Twitter.
5. Jeśli się okaże, że moc mireczków jest wielka i po ogłoszeniu wyników (31.01.2017) dziewczyny by coś ugrały to dolosuje jeszcze jedną nalewkę/pizze.

  • 15
może najpierw warto zapytać pozostałych uczestników konkursu, dzieci, czy odpowiada im udział w tak zaaranżowanym przedsięwzięciu? W konkursie, w którym nie wygrywa najlepszy, lecz ten kto zna kogoś w jury albo ma dostęp do urny z głosami. Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Mentalność niewolnika, który sprzeda duszę za kosz jabłek.
@HaHard: Poproszono mnie o rozesłanie tego dalej więc robiem co mogem. Jak nie wygrają a zbiorą sporo głosów to pewnie będą miały frajdę, że ktoś głosował nie tylko rodzina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@telestonoga: Może być też przez inną stronę. Nie będzie nowego żebrania plusów po prostu wylosuję od razu kilka osób zapiszę sobie na kartce przy biurku i będę komunikował się w odpowiednim czasie jeśli
@HakNaScianie: W mirkorandom można ustawić że liczą się plusy do 31.12.2016. Chodzi mi o co innego - że takie wybieranie paru osób powoduje, że szanse dla wszystkich (tych co teraz zaplusowali n.p.) nie są równe, jak napiszesz jeszcze raz o tym.
@telestonoga: Nie rozumiem o co Ci chodzi, kompletnie. Wg mnie jak się losuje to się losuje co za różnica czy wybiorę od razu 2 osoby 01.01 z plusujących do 31.12 czy zrobię to samo dla 1 osoby miesiąc później, bo i tak wylosuje z plusujących do 31.12.