Wpis z mikrobloga

Moje absolutnie ulubione puzzle. Układanie ich to była kurde przyjemność. Patrzcie ile się tu dzieje na tych puzzlach, a nie jakiś kartofel na białym tle tylko każda osobne część jest jakby rozpoznawalna. I ta baba z wielkimi cycami w samym centrum. Wspaniałe puzzle #puzzle #hobby #nostalgia #rysunki #christa
blekitny_orzel - Moje absolutnie ulubione puzzle. Układanie ich to była kurde przyjem...

źródło: comment_C6iORJ5M1ANm8pgHD2QJFBSnpnU5zbch.jpg

Pobierz
  • 19
@t3m4: ale jak będziesz układał to te. Myślę, że tak, potrzebujesz tak, kobiety która coś do ciebie czuje, miejsce najlepiej jakieś ciepłe, przytulne, trochę alkoholu, winko jakieś, joincik nie zaszkodzi i jak tak sobie będziecie bez spiny już chichrać sobie popijając tam wino przy świecach wtedy wyciągasz puzzle i moim zdaniem marzenie się spełni.
@blekitny_orzel: powiem więcej, ja dostałem te puzzle pod choinke od rodziców xD a potem je z nimi układałem, bez podtekstów xD ale za 2-3 lata już układałem je sam ze szczególną uwagą i spostrzegłem, że tam są nie tylko cycki ale i bezwstydne orgie xD
@FuriousViking: W ogóle Christa to był gość. Kiedyś analizowałem Kajko i Kokosza pod kątem psychodelików. W sensie ten komiks o Krainie Borostworów. Kurde nie pamiętam już dokładnie jak to tam było, ale pamiętam, że Kajko i Kokosz wzięli udział w jakimś szamańskim rytuale po którym zyskali jakby poszerzoną percepcję i porozumiewali się z roślinami.
@ufo99: yo moje też powinny... hm, przypomniałem sobie, że mam autograf Christy. I to taki dość osobisty. Pamiętam teraz, moja taka przyszywana ciotka mi go załatwiła. "Piotrusiowi - Christa". Bardzo tak moim zdaniem miło. Nie "Piotrowi" ani nic tylko "Piotrusiowi". #!$%@? muszę koniecznie odszukać komiks z tym autografem, nagle zaczął wiele dla mnie znaczyć