Wpis z mikrobloga

Od foliarskich teorii gorsza jest chyba tylko cenzura i zabijanie wolności słowa, prawa do własnych poglądów i prawa do informacji... reddit robisz to źle. Po co to zamykają? Gdyby to były faktycznie #fakenews, no to w czym problem? Znowu zalatuje teoriami, ale jak dla mnie to to tylko potwierdza, że coś jest na rzeczy.

Niech to wszystko w końcu jebnie, będzie przynajmniej pod co zjeść popcorn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizzagate
  • 19
@gibpotatoe:

Hey All--

We wanted to let you know that after several long discussions on our end we are unable to keep your community open after today. This is because we’re still seeing PII of private individuals continually posted on your subreddit and it’s not being removed by moderators after multiple warnings and discussions with your team. We recognize that you feel this is an important investigation, however as it has
@einz: nie zrozum mnie źle, ja jestem dość sceptyczny jeśli chodzi o te teorie wszystkie i powiązania na siłę, ale to chyba nie jest wina użytkowników, że moderatorzy nie potrafią sobie poradzić z tym? Tym bardziej, że #!$%@? wszystkich modów i dali zupełnie nowych nie wiadomo czemu.
@Arveit: #!$%@?, jeżeli to jest wolność słowa to ja wole zamordyzm. Fajnie że jest afera, szkoda tylko że BYĆ MOŻE niewinne osoby mogą stracić życie, za to że w zalewie kilkudziesięciu tysięcy mejli napisali kilka o PIZZY bo ich ZNAJOMY prowadzi PIZZERIE. Nie jest niespotykanym zjawiskiem, że jakiś psychol morduje swojego wroga numer jeden za buty, a co dopiero za oskarżenia o pedofilię. A poza tym wyobraź sobie, że to Ty
@einz: no ja także twierdzę, że to wszystko jest w #!$%@? naciągane, ale, chyba rolą moderatorów jest filtrowanie treści łamiących regulaminy i prawo, bo chyba reddit ma jakiś regulamin i obowiązuje tam jakieś prawo? To nie czan, choć nawet na czanach są pewne zasady...
Jakoś nikt na wykopie nie zamyka politycznych tagów, gdzie co chwila pojawia się, że ten kradnie, a tamten bierze w łapę ( ͡º ͜ʖ͡
@Arveit: a co mają robić? Wielokrotnie zwracali im uwagę, że nie radzą sobie z tym - więc zamykają suba. Dlaczego dobre imię reddita ma cierpieć z powodu suba która rzuca bezpodstawne oskarżenia o pedofilię wobec konkretnych osób? Chyba im pieniądze miłe i nie chcą procesów