Wpis z mikrobloga

Izakowe TOP30 z "castingu":

Osoby, które przechodzą dalej:
jrz
Montellczok
GruBy
PACIO
okoliciouz
fines
DIOXIDE
LUULIGUZMAN
xenonq
Kanox
Morfan
soux
ERM
NEEX
henry
Sidney
*S*O*S*N*A*
FUQ
NKR
ponczek
dark
mono
Golios
Skiller
STOMP
ToM223
minise
RastiK
Furia
lqs
Rezerwowi (jeżeli ktoś z wyżej wymienionych się wykruszy)
mafros
mynio : )
trochu
Zorineq nt
#csgo #izak
  • 65
@CeZ_: Jak tak oglądam z ciekawości tę zapowiedź castingów i słucham, co mówi podczas wyjaśnień, że jednak są znani gracze, to aż mi szkoda ludzi, którzy mieli nadzieję.

1. ,,Mogę się pochwalić projektem, nad którym jakiś czas już pracuję"
A na streamie mówił, że miał dwa dni :D Łącznie z dniem zapowiedzi

2. ,,5 zawodników, ja będę jednym z nich, 4 potrzebuję was"
Już wczoraj mówił, że prawdopodobnie weźmie Leha, bo
@yoreciv: Prawda jest taka, że w 2 dni nie znajdziesz dobrych "nieoszlifowanych diamentów". Musiał też wziąć pod uwagę tylko osoby pełnoletnie, więc jeżeli ktoś ma te 20-23 lata i może poświęcić miesiąc na treningi, a nie jest znany na polskiej scenie to raczej już nie będzie. Szukając dobrych graczy wśród matchmakingowych globali babrałby się w tym miesiąc.
Prawda jest taka, że w 2 dni nie znajdziesz dobrych "nieoszlifowanych diamentów".


@CeZ_: fakt, tylko niech nie mówi, że od jakiegoś czasu chciał zrobić drużynę, więc ma dwa dni na to xD
Plus jakby nie patrzeć- narobił nadziei :<
@yoreciv: no bo chciał zrobić i pewnie dalej chce, ale to nie od niego zależy czy marketingowcy asusa akurat wybiorą jego i w jakim czasie dostanie oficjalną odpowiedź.
Plus jak masz na głowie kontrakty ze spritem, playem, snikersem i masą innych zobowiązań zorganizować wszystko perfekcyjnie w czasie.
@krav: i osoby, które miały już szansę się wybić, w przeciwieństwie do tego, co mówił Izak, że szuka tych, którzy tej szansy nie mieli ;)

Serio, nie mam nic do tego, że chce mieć mocną drużynę i pewnie nie będzie żadnego nołnejma, ale niech nie robi z tego castingu dla widzów mówiąc, że szuka perełek xD
@KRYSTlAN: ale mieli więcej niż 2 dni, mogli sobie przemyśleć system rekrutacji itp. dodatkowo chyba tam też są osoby niepełnoletnie lub były w trakcie rekrutacji :)
@KRYSTlAN: no i koxy chciały zrobić drużynę przyszłościową. Izak skleja drużynę prawdopodobnie na jeden turniej. Jeżeli będzie chciał stworzyć team, który będzie też sponsorował to będzie prowadził mozolną rekrutację wśród młodych.
@yoreciv: nic dziwnego, że wychodzi inaczej skoro robi to wszystko na spontanie i sam system sprawdzania zmianiał się trzykrotnie (matchmaking, mix10, mix10 ze zmianami po połowie)