Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym bank BPH zakończył księgowanie pieniędzy.
Dzisiaj wpłacono 250zł.
Użytkowników, którzy wpłacili pieniądze było 6.
Razem zebraliśmy 9103zł
Wpłaciło razem użytkowników/osób: 164

Proszę już nie wpłacać pieniędzy.

Korzystając z czarnego piątku i promocji zrobiłem dzisiaj trochę zakupów w postaci środków czystości. Zakupiłem kilka proszków do prania, różnego rodzaju cify, brefy i inne do czyszczenia zlewu i kibla, papieru toaletowego, ręczników papierowych i chyba 12 litrów czy 11 płynu do mycia naczyń. I tam jeszcze coś ale już wszystko czeka w bagażniku.

Z racji tego, że jadę w niedzielę przed południem to dokonam wtedy przed samym wyjazdem zakupów spożywczych wraz z warzywami + jakieś słodycze. Nawet dorośli niech pozjadają sobie łakoci.

Wszyscy zainteresowaliśmy się Wioletą ale pamiętajmy, że jej brat też dostał #!$%@? od życia jak i od ojca a ślady na głowie widać do dziś.
Postanowiłem więc, że on też dostanie pewną sumę pieniędzy na #!$%@?. Będę chciał aby razem ze swoją partnerką poszedł do kina. Aby mu nie było szkoda wydać tych pieniędzy to będzie musiał mi okazać dwa bilety celem udowodnienia, że był i spędzili ten dzień razem.
Niech oboje #!$%@?ą pewną sumę. Każdy z nas wydał na coś, co potem żałował lub nie. W ich przypadku na co by nie wydali to żałować nie mogą bo na pewno zrobią coś, czego wcześniej nie mogli.

Trzeba przede wszystkim pomóc im wejść w XXI wiek.

Damian zatankuje się do pełna bo jednak Wioleta musi jakoś dojechać na rehabilitacje.

Ogólnie z Wioletą nawet nie da się rozmawiać bo zaraz się wzrusza i płacze.
Obiecała, że skorzysta z któreś z naszej oferty pracy jaką oferowaliśmy. Martwił ją brak komputera ale ją uspokoiłem, a ta znowu w płacz. Typowy różowy, tylko płacze.

Tak więc czekajcie do niedzieli lub poniedziałku na relację. A później na ich relację jak się bawili za nasze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomocdlawiolety
  • 19
Postanowiłem więc, że on też dostanie pewną sumę pieniędzy na #!$%@?. Będę chciał aby razem ze swoją partnerką poszedł do kina. Aby mu nie było szkoda wydać tych pieniędzy to będzie musiał mi okazać dwa bilety celem udowodnienia, że był i spędzili ten dzień razem.

Niech oboje #!$%@?ą pewną sumę. Każdy z nas wydał na coś, co potem żałował lub nie. W ich przypadku na co by nie wydali to żałować nie
jej brat też dostał #!$%@? od życia jak i od ojca a ślady na głowie widać do dziś.

Postanowiłem więc, że on też dostanie pewną sumę pieniędzy na #!$%@?. Będę chciał aby razem ze swoją partnerką poszedł do kina.


@Stulejusz_Wielki: Nawet jemu się udało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Clark_Nova: Tak, serio. Wiesz dlaczego? Dlatego, że Ci ludzie dotychczas swoje życie spędzili w biedzie i NA OSZCZĘDZANIU. Dla niektórych jest to sytuacja nie do wyobrażenia.
Dostanie pieniądze na rozrywkę i wiesz co może zrobić? A no schować aby miał na czarną godzinę kupić sobie coś do jedzenia. Dlatego w pewien sposób chcę go "zmusić" aby miał tej rozrywki. Tych ludzi trzeba nauczyć żyć normalnie. Trzeba ich oduczyć kombinowania łażenia między
S.....i - @Clark_Nova: Tak, serio. Wiesz dlaczego? Dlatego, że Ci ludzie dotychczas s...
@Clark_Nova: Dla Ciebie dziwna, dla mnie normalna. Po prostu albo musiałbyś być takiej sytuacji albo znać kogoś takiego bardzo długo aby zrozumieć, że jak dasz takiemu pieniądze na rozrywkę to on je schowa, bo jeżeli jest całe życie wychowywany w średniowieczu to z niego nie wyjdzie bez niczyjej pomocy. Czasami i dorosłych trzeba prowadzić za rękę. Uwierz mi, że to co robię wpłynie dobrze na ich psychikę. To nie jest tak,
@Stulejusz_Wielki: ostatnie Twoje zdanie bardzo mnie ucieszyło. Ale taka luźna uwaga odnośnie "zmuszania" do przyjemności - osoba, która jest przyzwyczajona do przeliczania wszystkiego, może (nie musi, ale może) nawet podświadomie, będąc na takiej atrakcji zastanawiać się, że teraz siedzi w kinie, a mógłby to/tamto, trzeba zrobić to/tamto itd. Mówię ogólnie, o ludziach, którzy oduczyli się uczestniczyć w jakiś "przyjemnościach". Ale trzymam kciuki, żeby te moje "czarne myśli" się nie sprawdziły odnośnie