Wpis z mikrobloga

Jak tam wasze chomikowanie kart? Ja właśnie odebrałem Jamala Mashburna za 1200 kart, docelowo mam zamiar złapać przynajmniej Kiki Vandeweghe zanim zacznę sprzedawać. Protip do zbierania: Buty. Najlepiej napiszcie sobie kartkę, z butami jakich nie macie w kolekcji i systematycznie wykupujcie, jak będą tanio na rynku :P

#nba2k17
  • 7
@appylan: 583. Tylko tego Oakleya w nagrodę to ruby Brew zjada na śniadanie, tak samo od Shareefa jest gorszy. Nawet na ławkę sie nie nadaje. Konsekwentnie do przodu, nie moge sie doczekać Francisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@appylan: 1417 - jeszcze 'tylko' 183 do Granta Hilla. Uzbierałem wszystkie current kolekcje + 3 historyczne. Ogólnie to jest coraz ciężej, ale to żadne odkrycie :D Ja z kolei polecam polowanie na tanie playbooki, stroje, loga, piłki, boiska itd. Ogólnie warto brać udział w licytacjach, ostatnio wyrwałem stroje świąteczne GSW za 600, a zazwyczaj nie schodzą poniżej 9000 MT.
@appylan: mnie dziwi skąd macie tyle MT na kolekcje, ja ledwo 285 kart uzbierałem, robie głównie challanges i domination ale sporo się traci na kontrakty o groszach z blacktop nie wspomnę, czasem uda się kupić jakiegoś badga za połowę ceny i sprzedać ale wszystko wydaję na uzbieranie kolekcji clippers
@zabaracer: Większość kart zebrałem stosunkowo wcześnie, bo zupełnie inaczej wyglądał rynek kart, np. Bogues swego czasu kosztował coś około 100k MT, teraz można go wyrwać za 17-18k, były więc lepsze możliwości zarobku.
Kasę biorę z kupowania i odsprzedawania drożej różnych kart, trzeba po prostu się w miarę orientować w rynku by wiedzieć, co jest ile warte.
@okim: dodają coraz to nowe paczki i ceny spadają, dużo trudniej wg mnie teraz coś zarobić, kiedyś jak wychodziło TBT pack to ludzie wysprzedawali karty po niskich cenach a teraz coraz mniej osób gra (tym bardziej na PC mniejszy auction house)