Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze:

#1 Mimo iż zaraz będę pisał o pozytywach to nie da się tego uniknąć - jest za drogi. Cena nie jest odpowiednia do tego co sobą reprezentuje, i jeśli możesz poczekać albo masz alternatywę, to nie kupuj.
#2 Klawiatura zadziałała dopiero za drugim razem, pierwszy egzemplarz wrócił na wymianę po tygodniu. Za rok-dwa będzie dużo osób narzekających na zużyte mechanizmy.
#3 Wibrator od touchpada nie jest dość dobrze zamontowany, przez
#2 Klawiatura zadziałała dopiero za drugim razem, pierwszy egzemplarz wrócił na wymianę po tygodniu. Za rok-dwa będzie dużo osób narzekających na zużyte mechanizmy.

#3 Wibrator od touchpada nie jest dość dobrze zamontowany, przez co potrafi rezonować w obudowie, ale w moim przypadku jest to totalnie losowe. Jednego dnia nie słysze go, drugiego przy lekkim dotknięciu #!$%@? jak stroik od pianina. Szczególnie #!$%@?ące jak gadasz na skype.


@procesja_bokserek: To mnie trochę martwi
@kocham_jeze: Nie, bo to nie jest kwestia że touchbar czegoś nie ma, tylko po prostu wszystko co oferuje robię szybciej od dawna via skróty klawiszowe. Nigdy też nie potrzebowałem BTT. A zmieniać rzeczy tylko po to żeby było coś nowego to nie mój styl. O tyle o ile mogę powiedzieć że mi przynajmniej nie przeszkadza - jeszcze nie zrobiłem w vimie nic głupiego z racji wirtualnego Esc.