Wpis z mikrobloga

Chce se pograć w #bf1 bo mi się spodobł na jakichś innych ustawieniach niż very low i teraz tak:

#pcmasterrace wydaje 6k na laptopa albo 4k na blaszaka i kupuje gre za 140 zł zeby pograc w sieci ~~ jakies 4k najtansza opcja
#consolepeasants kupuje za 1600 konsole, za 250 pada, za 250 gre + 200 za abonament + 2000 za tv (ten juz mam w moim przypadku)

czyli na jeden #!$%@? wychodzi, ogólnie bym się nad konsolą nie zastanawiał bo cieżko się gra w fps na padzie ale:
mam problemy z kręgosłupem i po pracy mi się nie chce już siedzieć, wolałbym te kilkaset godzin w bf1 spędzić na leżąco

weźcie coś pomóżcie

  • 24
@JestemSzejkiem: polecam laptop. mam wyjebisty pc i tak po latach to człowiekowi się nudzi granie ciagle przy biurku. a by sobie gdzies pojechał na zawody czy do kogos. czy po prostu w lozku film obejrzał a tak to #!$%@? do krzesła fotelowego przywiązany
@JestemSzejkiem: Granie w fpsy na konsoli jest bardzo przyjemne, kwestia przyzwyczajenia, no i nie zapominaj, że oprócz ciebie każdy gra w ten sam sposób, także jedynie twoje umiejętności brane są pod uwagę. Na dobrą sprawę możesz złożyć pc i kupić jakąś bezprzewodową klawiaturę, myszkę albo przedłużacz USB i też siedzieć wygodnie leżeć.
@JestemSzejkiem: polecam pod uwagę pozostałe 'zalety' konsol:
-loading time'y blisko minuty, wieczne oczekiwanie żeby już pograć
-screenshoty o ile możliwe utrudnione
-zgranie video, ograniczone do bólu (limit czasu, kompresja, wysył na jakieś serwery...)
-czat głosowy w gronie ekipy na TS3 czy Discord odpada
-wszelkie akcesoria dedykowane, drogie i na wyłączność zwykle
-mniej powszechne czity za to z cwaniakami z klawa+myszka nie masz szans padem
-średnia wieku randomów z konsol to tak
@Piguua: konsolowiec jaki oburzony. Gram na padzie w gierki które sie do tego nadają (platformówki, mordobicia), celowanie gałką w padzie jest dla upośledzonych o czym każdy twórca gier dobrze o wie, stąd w konsolowtych FPSach masz #!$%@? system wspomagania celowania dla inwalidów. Żaden nawet najlepszy pad nigdy nie dorówna celowaniu myszą.
@w_szafa:

masz #!$%@? system wspomagania celowania


Który możesz wyłączyć.

Żaden nawet najlepszy pad nigdy nie dorówna celowaniu myszą


To akurat prawda, nie zmienia to faktu, że jeśli każdy gra w ten sam sposób to szanse są równe. Poza tym kwestia przyzwyczajenia, mnie osobiście w FPS na singlu wygodniej się gra padem, przez internety myszka+klawiatura. Swoją drogą wyczuwam bóldupy posiadacza składaka z allegro, który cierpi na syndrom "zawszechcialemmieckonsolealemameniekupila" i obrażasz ( ͡
@Piguua: Kolego, mama mnie przestała utrzymywać 14 lat temu ;) mam wypasionego gamingowego PCta, 95% czasu gram w strategie i FPSy czyli gry które do konsoli pasują jak pięść do oka. Poza tym, nikogo nie obraziłem - nazwałem Cie konsolowcem a obraziłem systemy wspomagania celowania które naprawdę uważam za #!$%@?. Co kto lubi.