Wpis z mikrobloga

Chce se pograć w #bf1 bo mi się spodobł na jakichś innych ustawieniach niż very low i teraz tak:

#pcmasterrace wydaje 6k na laptopa albo 4k na blaszaka i kupuje gre za 140 zł zeby pograc w sieci ~~ jakies 4k najtansza opcja
#consolepeasants kupuje za 1600 konsole, za 250 pada, za 250 gre + 200 za abonament + 2000 za tv (ten juz mam w moim przypadku)

czyli na jeden #!$%@? wychodzi, ogólnie bym się nad konsolą nie zastanawiał bo cieżko się gra w fps na padzie ale:
mam problemy z kręgosłupem i po pracy mi się nie chce już siedzieć, wolałbym te kilkaset godzin w bf1 spędzić na leżąco

weźcie coś pomóżcie

  • 24
  • Odpowiedz
PC możesz podpiąć do TV i grać na kanapie


@only: słyszałeś o takim czymś jak input lag? próbowałem grac w bf4 na tv, kumpel obok na lapku i jest opóźnienie rzędu 100 ms

no ten komp co podałeś to po drobnych zmiana 2k, plus fotel wygodny za kafla, + monitor jakis z 24 cale za kafla. Jest to do rozważenia...
  • Odpowiedz
@only: aha czyli 1700 konsola, 200 abo, 200 gra, 200 drugi pad + 2500 na nowy telewizor bo mój ma input laga... no to #!$%@? super :/ chyba lepiej ten lapek kupie z podstawką i bede grał na sofie
  • Odpowiedz