Wpis z mikrobloga

Doświadczyłem przed chwilą prawdziwej #logikarozowychpaskow i #wtf ...
Piszę od jakiegos czasu z różowym, spotkałem się z nią parę razy. Ogólnie wszystko wygląda na bardzo dobrą drogę do wyjścia z #tfwnogf ... Aż do dziś bo nie wiem co się #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozmowa z przed 10 min SMS: Ja (J), Różowa (R):

R: Kiedy jedziesz do domu?
J: Dziś wieczorem bo muszę załatwić parę spraw to sie wyśpię u rodziców i nie będę musiał jechać a samego rana.
R: Pozdrów rodziców Jak będziesz w domu :)
J: Będą się dopytywać: co to za Mirabelka? Gdzie ją poznałeś? Twoja dziewczyna? Ładna? Pokaż zdjecie.
R: hahahha a jako, ze ja to nic to lepiej nie pozdrawiaj i nic o mnie nie mów może.
J: Ale ja nie lubię takich tekstów, mimo, ze są w żartach.
R: Ciekawe dla kogo to są żarty...
J: Na pewno nie dla mnie.
R: Dajmy sobie spokój, to nie ma sensu.
J: A doszłaś do takiego wniosku booo?
R: Bo tak?
J: Bo Ci powiedziałem, że nie lubię takich tekstów? Nie lubię jak ktoś siebie obraża.
R: Nie chcę się denerwować, nie pisz do mnie.
J: Ty tak serio? Nie ogarniam co tu się stało.

I tyle, nie odzywa się. Przetłumaczy ktoś? Bo ja nic z tego nie wiem
  • 68
@Yahudi: A co miałem napisać? #!$%@?, wiem lepiej? Zdaję sobie sprawę, że #!$%@?łem tym jednym tekstem bo mogłem sobie oszczędzić tego wszystkiego, ale to nie zmienia faktu ze ona wymyśla jakieś pierdoły...
@Dudek_k: tej, przypadkiem nie jeździ czerwoną Micrą i nie ma na imię Gosia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tak to znam ją - uciekaj jak najdalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dudek_k: wcześniejsze sytuacje/rozmowy doprowadziły do tego, że nie jest ustalone dokładnie kim dla Ciebie jest i to jej przeszkadza, a wykorzystała pierwszą lepszą okazję żeby o tym wspomnieć.