Wpis z mikrobloga

Wreszcie do was zawitaliśmy i na początek chcemy się przywitać ze wszystkimi Mirkami i Mirabelkami!
Wołam @Matth, który nas do was przyprowadził ()

Na przywitanie robimy malutkie #rozdajo z naszej strony - bo nowy rok tuż tuż (zielonki również biorą udział):
Do zgarnięcia:
1. 3 kalendarze książkowe na 2017 rok i świąteczny upominek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Kalendarze naścienne 6szt.
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu i odwiedziny naszej strony www.bluediamondhotel.pl

Wszelkie sugestie mile widziane poza jedną - #usunkonto nie przyjmujemy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nasz tag to: #bluediamondhotel
Informacje o hotelu -> kliknij
Galeria do zdjęć naszego hotelu -> kliknij
Pobierz BlueDiamondHotel - Wreszcie do was zawitaliśmy i na początek chcemy się przywitać ze ...
źródło: comment_XmdhM4aSOmH9y105LAZd9s6y7rq752Mb.jpg
  • 77
@hill7: jeżeli chodzi o te hotele to niestety ciężko będzie z nimi konkurować cenowo bo i standard inny ( ͡º ͜ʖ͡º), ale napisz na maila marketing[at]bluediamondhotel.pl zobaczymy co da się zrobić dla Mirka bo wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz - u nas do każdego noclegu są bogate śniadania w cenie, notabene bardzo chwalone przez naszych gości i nielimitowany dostęp do Strefy Relaksu, a także kilka
@BlueDiamondHotel: No i o to chodzi @Sejfti: niech ten Janusz zrobi - macie teraz fajny hotel ktory nie raz dawał mi gratisy żeby tutaj rozdać i źle ci. Ostatnio sam im zrobiłem rozdajo noclegu to było 6k plusów ale nie i tak boldupy bo to takie polskie ... nie chcesz kalendarza to nie ale szanuj ty innych. Widziałem te kalendarze i są bardzo fajne
@BlueDiamondHotel: dzisiaj jestem z zona w hotelu 110 w ilawie. dzis wieczorem atrakcja w restauracji byl live cooking - szef kuchni prezentowal jak przygotowac przekaske, danie glowne i deser. oczywiscie po przygotowaniu kazdej pozycji bylo jedzenie ;) bardzo fajny pomysl, wszyscy uczestniczy, wlacznie z nami byli bardzo zadowoleni. powodzenia!