Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wylly31: No więc nie drogi mireczku, szczoteczka to szczoteczka, dodaj do tego nić dentystyczną i będzie spoko. Wybielających możliwości nie ma i mieć nie będzie, no chyba że zamontują całą aparaturę do wybielania zębów w tak małym przedmiocie.
@wylly31: mam Philips Sonicare Easy Clean HX6730/33 (musiałem poszukać oznaczenia w mailu z zamówieniem), za 2 sztuki dla mnie i dla różowego zapłaciłem niecałe 370zł. Używam od 2 miesięcy. W skrócie - jestem zadowolony. Nie mam porównania do szczoteczki elektrycznej, za to żeby podobny poziom "gładkości" zębów uzyskać musiałbym jakieś 15 minut szczotkować zwykłą szczoteczką. Ma fajny tryb zwiększania "mocy" przez pierwsze 2 tygodnie żeby się przyzwyczaić. Na początku jest słabsza,
@wylly31: Poczytaj o wybielaniu zębów i tym placebo które niby jest w pastach i innym badziewiu - a efektów brak (no chyba, że nie szorowałeś zębów z pół roku i zdrapałeś żółty osad, ale to nawet paznokciem zrobisz), są półśrodki, jakieś paski które coś tam rozjaśnią, ale nie na długo i efekt mizerny. Poza tym możesz zapytać pierwszego lepszego dentysty, powie ci to samo.
@Piguua: Pasty to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do szczoteczek to jednak bardziej chodzi mi o to czy nie czyści lepiej. Nić używam, nitkowanie imo jest tak samo ważne jak regularne mycie. No nic, dzięki za opinię :)