Wpis z mikrobloga

Mam i ja! #wykopoczta
Najcudowniejsza, najpiękniejsza, najlepsza i w ogóle naj naj naj #wykopaczka !!
Już drugi raz trafiłam na Mirabelkę i się nie zawiodłam. Paczka jest mega! Wszystko wymarzone i w ogóle brak mi słów.
Dziękuje Ci baaardzo serdecznie @Vydra - w końcu znalazłam ten kawałek kartki z Twoim nickiem, chociaż nie był mi potrzebny, bo kiedy przeczytałam, że jesteś ratownikiem medycznym, od razu wiedziałam o kogo chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A więc co w paczce?
List - pięknie wykaligrafowany, najpiękniejszy jaki można dostać, na zdjęciu specjalnie zostawiłam widoczny kawałek, żebyście się mogli pozachwycać i pozazdrościć :D
Słodycze - trafiłaś w moje najulubieńsze i dietę szlag trafił :P @matra się spisała :*
Książki - faktycznie chciałam i przeczytać najnowszą część Harrego Pottera - dziękuję :* i druga książka należy do serii tych, które uwielbiam, a tej na szczęście jeszcze nie czytałam. Nie ma lepszego prezentu niż książki, to chyba, że....
Kalendarz w koty!!! A jeszcze dzisiaj oglądałam takie kalendarze, bo potrzebne mi są do pracy, ale uznałam, że zaczekam :D no i teraz mam najlepszy na świecie :D
Kokos - według opisu na opakowaniu, nie dla mnie tylko dla chomików - spoko podzielimy się :D
Cydr miodowy - znów trafiłaś, piłam go ostatnio i nazwałam go najlepszym cydrem jaki do tej pory piłam :D
Kubek - jestem wielką fanką kubków, a ten dołącza do mojej kolekcji ()
I sztuczna wątroba z jakiejś pianki na odstresowanie - prawdziwy prezent od ratownika medycznego :D

Za wszystko Ci dziękuję z całego serca! I to akurat trafiło na Mikołajki :D Jesteś dobrym stalkerem, aż mi głupio jak pomyślę o moich wpisach :D
I bardzo mi przykro, że jakiś ciul zawiódł z paczką dla Ciebie :( oby kolejna osoba ucieszyła się tak, jak Ty dzisiaj mnie
Dużo zdrowia!

#chwalesie #wygryw

A w komentarzu jeszcze opcja paczki przed wysłaniem i po dostarczeniu :D niezwykła metamorfoza
źródło: comment_uJnUfycuTq4tJC86MF3u00CIbrhEtvjh.jpg
  • 27
Znacie te laski, nie?

- Słodycze - i dietę szlag trafił
- Książki - Harry Potter
- Kalendarz w koty!!! [silna i niezależna]
- aż mi głupio jak pomyślę o moich wpisach (rozsądnie)

@krolka89: nie no, w sumie spoko, że tak Ci przypasowała z prezentami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krolka89: Kurier chamidło, tak pokiereszować paczuchę ͜

Bardzo cieszę się, że wszystko Ci się podoba :) Z całej tej wykopoczty kompletowanie rzeczy dla Ciebie było najfajniejsze :) Tylko niebieskipasek trochę na fochu bo w każdym miejscu, w którym byliśmy szukałam czegoś co mogłoby Ci się spodobać.

Trochę się bałam, że dałam ciała z listem, ale jak jest git to dobrze ;)
@escobar: jak sok jabłkowy z miodem z dodatkiem alkoholu :D pycha mówię Ci
@Vydra: niech niebieski Ci wybaczy bo spisałaś się na medal. Paczka życia po prostu. Właśnie czytam Harrego Pottera ()