Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning

poważnie? Nie widzisz nic złego w łączeniu pozytywnego przekazu świąteczno-mikołajowego z symboliką polityczną (już pomijając poglądy ONR) i karmienie nim przedszkolaków? Przecież to czysty totalitaryzm.


A ja widzę bardzo pozytywną inicjatywę ze strony legalnie działającej w Polsce organizacji. Ja widzę uśmiech najmłodszych, a Ty urojony cień totalitarnej indoktrynacji najmłodszych.

@RoHunter

Co złego w nacjonalizmie? Poważnie? Już widzę buldupy wykopu jakby mial ją tęczową


Zachęcam organizacje spod tęczowej flagi do podobnych inicjatyw.
ale jakby tam przylazł jakiś fiut z przypinką z Razemu to byście ze szczęścia srali

@mew3black: nie wiem jak "my", ale ja byłbym również oburzony

Dla mnie najważniejsza w tym jest radość dzieci. Bez znaczenia kto tam pójdzie.

@PatologiiZew: XD czyli jak rozdaję dzieciom prezenty, to mogę przy okazji napoknąć, że Oświęcim to żydowska prowokacja albo, Rzeź na Wołyniu to wina Polaków, a Katyń to propaganda III Rzeszy? I jest
a coś takiego miało miejsce

@PatologiiZew: co za różnica? przecież napisałeś, że najważniejsza jest radość dzieci, spychając na dalszy plan to, kto i w jaki sposób to robi. Ale tak, wiesz z czym się wiąże ta zielona opaska? Z jakim światopoglądem jest związana?

Odrzucenie demokracji liberalnej jako reżimu wrogiego Cywilizacji Europejskiej, który za miernik prawdy przyjmuje wolę większości kierującej się najczęściej niskimi pobudkami.

Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na