Wpis z mikrobloga

To moja pierwsza #wykopoczta i nie spodziewałam się, że będę się tak emocjonować :) Moim Mirkołajem okazał się @robin_caraway - wielkie dzięki cumplu! Paczka jest MEGA! Jaram się jak Alderaan. Każdy element jest trafiony. Jest gorąca czekolada, idealna do rozgrzewania się na zimnych zmianach w pracbazie. Jest piwo z regionu kujawsko-pomorskiego i belgijskie, a piwa nigdy za wiele :) Są pierniki (uwielbiam pierniki), Milka z Oreo (moja ulubiona!!!!11oneone) i, jak przystało na Wykopowicza, rogal i Michałki ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i rzeczy związane z Gwiezdnymi Wojnami - slodkości i kubek (w środku też są cukierki! wow!), a także mały ukłon w stronę mojego rękodzielniczego hobby, akurat na długie zimowe wieczory.
Najbardziej podoba mi się jednak przesympatyczny list i dwie ładne pocztówki - z Torunia i Inowroclawia. Widać, że przyłożyłeś się Mirku do tej paczki. Jest mi naprawdę mega miło ( ͜͡ʖ ͡◉) Poza tym paczka była solidnie zapakowana i zabezpieczona, a papierki, którymi zabezpieczyłeś środek, żeby zawartość nie fruwała, zostały już rozpracowane przez mojego pieseła jako świetna zabawka. Jesteśmy mega szczęśliwi *^^*


Teraz tylko czekam, aż Mirek któremu ja wysłałam paczkę, odbierze i podzieli się wrażeniami. Tak się stresuję, mam nadzieję, że mu się spodoba *^^*
Pobierz natta - To moja pierwsza #wykopoczta i nie spodziewałam się, że będę się tak emocjono...
źródło: comment_N3G25CoIe3zKPl2ruIFSg747m1ZYLfWK.jpg
  • 4