Wpis z mikrobloga

@Kempes jest w końcu odpowiedź na Twoje pytanie. Odpowiedzi dostarczył sam prezes Andrzej Rzepliński.

Czyli to nie była uchwała Zgromadzenia Ogólnego tylko uchwała sędziów zebranych na posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego. Dobrze to rozumiem?

A jakieś są różnice prawne w obu przypadkach?

Może @daj_pan_spokoj albo @stekelenburg5 będą wiedzieli?

Mam nadzieję, że teraz będziesz z większą ostrożnością podchodził do tego co pisze oko.
#tklive #polityka
Pobierz norbw74 - @Kempes jest w końcu odpowiedź na Twoje pytanie. Odpowiedzi dostarczył sam ...
źródło: comment_OVFfV6tHUgsaCG7vbMozWkyPjqZyXXVR.jpg
  • 11
@norbw74: Jak ja rozumiem to jest różnica pomiędzy uchwałą Zgromadzenia Ogólnego, a **uchwała sędziów zebranych na posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego**. Pytanie nadal pozostaje jakie to niesie ze sobą konsekwencje prawne.
@norbw74: Tak. Jednocześnie sędziowie TK MUSZĄ przedstawić prezydentowi kandydatów. Więc w określonych warunkach, gdzie sędziowie wybrani przez PiS zbojkotowali obrady, w tym sędzina z PiS wręcz skłamała przedstawiając swoje wyjaśnienie nieobecności, które jest niespójne z przedstawionym przez nią zwolnieniem lekarskim, więc wybrali ich w taki a nie inny sposób.
Nadal moje pytanie pozostaje otwarte,.