Wpis z mikrobloga

@bartmil555: u mnie też paczki od góry do dołu były jak ostatnio poszłam odebrać - nawet się zastanawiałam jak ta kobieta weszła do środka :P


Ale mimo to w miarę sprawnie idzie odbiór :)
@MichalQ20: można, ale nie widzę problemu by dodać taką opcję do formularza. Nie wszyscy muszą wiedzieć/pamiętać, że w ogóle jest taka forma wysyłki, a tak zapisując się zobaczą, że taka możliwość jest i może nawet z niej skorzystają. Ja zapisując się z automatu zaznaczyłam paczkomat i zapomniałam o Paczce w Ruchu :P
@Aviendha: W takim razie trzeba by dodać odbiór w punkcie, czy to na poczcie , na stacji orlen i teraz poczta jeszcze do kiosku ruchu doręczać będzie a UPS ma sieć punktów do których można taniej wysłać
@MichalQ20: jak dla mnie odbieranie w punkcie (czy to kiosk, czy paczkomat, czy stacja benzynowa) jest strzałem w dziesiątkę - nie cierpię warować jak ten pies w oczekiwaniu kiedy łaskawie kurier/listonosz przyniesie przesyłkę. Na pocztę z awizo też nie lubię chodzić, bo tam zawsze są mega kolejki i ludzie godzinami płacą rachunki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Aviendha: jest więcej opcji - jest jeszcze odbiór w punkcie (wybiera się konkretny urząd pocztowy). To niestety skomplikuje formularz, bo ktoś tam nie będzie chciał wysłać tak, a inny siak.
@katera: owszem jest kilka opcji odbioru w punktach - albo nadajesz na poczcie i odbierasz w konkretnej placówce lub na orlenie, albo nadajesz kurierem do punktu - ale nadal są to dostępne już poczta/kurier - a to czy ktoś sobie odbierze w pracy/domu czy punkcie to już jego broszka. Paczka w Ruchu to inny operator, tani i dlatego chciałabym by był wprowadzony.