Wpis z mikrobloga

Witam vaperskie świry. Piszę do was z prośbą o pomoc bo troche się pogmatwałem z tym wszystkim. Kupiłem swojego pierwszego efajka z 4-5 miesięcy temu, wybór padł na Kangertech Topbox mini którego polecił mi kolega ze smooka. Byłem z niego baaardzo zadowolony, aż około pół miesiąca temu rozwaliłem tanka(zapiekł się, a ja chcąc go odkręcić użyłem tyle siły ile bozia dała i rozj*bałem szybkę i tą... podstawkę ? :D), także zostałem z samym modem. W smooke polecili mi albo najprostszego tanka z kangertecha(jako takiego co sie nie zepsuje, ot podś#!$%@? ze mnie xd), albo też smoka TFV4, bo mieli w dobrej cenie. Wybrałem smoka i po pierwszych problemach (dwa razy byłem u niego z problemami z wyciekiem, raz dokręcił grzałkę, bo okazało się ze fabrycznie była nie dokręcona, a potem wymienil uszczelki i grzałkę na nową, jak narazie problemów z wyciekiem brak...), teraz sobie spokojnie pale.... Ale liquidu na długo nie starcza(ale to jeszcze rozumiem, no cóż taki tank), ale najbardziej boli długość z jaką wytrzymuje akumulator, ostatnio w półgodziny zeszło prawie 3/4. Nawet jak kupie drugi, to nie pozwoli mi to np spokojnie jarać podczas dłuższego posiedzenia na piwku, przez co właściwie mija sie z celem posiadanie takiego efajka. Akumulator to: AKUMULATOR SAMSUNG INR18650-30Q 3000MAH . Co moge zrobic? dokupić 3-4 takie i z nimi chodzic? XD Dodam ze akumulator ostatnio byl w smooke regenerowany(Nie ładował się już do pełna).
#vape #vapenation #epapierosy #pytanie #epapieros
  • 38
@sulkov: sądzisz ze coś spieprzyli? To w sumie kolega, który prowadzi mnie przez efajkowy świat od początku, chyba by mi nic złego nie zrobił xdd
@Szafek7: Eph, powiem szczerze ze nie bardzo wiem na jaką mi w końcu wymienił, ale raczej triple/quadro(przez szybke prześwituje Clapton Quadro Coils), 0,22 Ohm, teraz pale na 40W(minimum przy tym tanku), ale najlepiej sie pali na 50, ale to wlasnie na 50W w ciagu pół
@marek-wozniak-750: Dzięki za linki, jeszcze przejde się do niego aby pogadać na temat akumulatora, albo żeby chociaż na nowy wymienił... Jak się nie uda to biere te z linków. Z tym akumulatorem na ile mniej więcej starcza palenia?
@marek-wozniak-750: Ale o dziwo u mnie w mieście ostatnio ceny się obniżyły w smooke do poziomy e-dymowych od kiedy to e-dym się tu stacjonarnie otworzył więc niektóre rzeczy da się kupić po dosyć wschodnich cenach :D
@Slowo: cały e-szlug wiąże się z chinami, jak pisze że autentyczny to nie ma stracha, szybciej w polsce sprzedadzą ci podróbę imo. btw, nie wiem co to za coil ale może to on jest