Wpis z mikrobloga

@michau789: najlepszy inżynier na świecie zapewne byłby w stanie zachować swoją argumentację na wysokim poziomie, nie zniżając się do sloganów typu "PEDAŁY DO GAZU HEHE".

( ͡° ͜ʖ ͡°) to zwykły robol co to do rajchu wyjechał za chlebem. nie wymagam aby każdy był fanem i miłośnikiem gejów ale do cholery chyba można jakoś inaczej swoją dezaprobatę wyrażać ( )
@LubiePicKawe owszem,nie powinien tak pisać,ale to nie lepiej do niego napisać zamiast do jego firmy? Jak dla mnie to firma ma w dupie jak zachowuje się ich pracownik,ważne jest tylko żeby robił,a co pisze na swoim fejsie to ich nie obchodzi
@LubiePicKawe: Dopóki nic złego nikomu nie robi to uważam że ma prawo wyrażać dowolną opinię na dowolny temat. Dziwne czasy w których pracowawcę obchodzą poglądy pracowników niezwiązane z pracą, albo zakład pracy można obwołać etykietą "lgbtq friendly". Nie wiem dlaczego ludzie robią takie zamieszanie wokół orientacji i dziwnych preferencji seksualnych. Sam jestem nieheteroseksualny, ale zwalnianie pracowników za opinie czy wypowiedzi na prywatnych profilach społecznościowych to dla mnie mocne przegięcie.
Ale najwyraźniej
@michau789: Tzw. kompetencje twarde to nie wszystko, liczy się też to, jak pracownik reprezentuje firmę na zewnątrz, bo tak jak w tym przypadku - może negatywnie wpływać na wizerunek firmy.

@LubiePicKawe, zawsze mnie zastanawia, co trzeba mieć w głowie, żeby podawać nazwę firmy na FB, która wyświetla się potem pod nazwiskiem, a potem pisać głupoty sprzeczne z jej zasadami. Też czasem uprzejmie doniosę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@dzieju41: Sęk w tym, że nie obchodzi mnie absolutnie co koleś wypisuje na swoim prywatnym profilu. Wypisuje brednie pod publicznym wydarzeniem, mając jako pracodawcę podaną firmę Audi - która, swoimi działaniami wspiera walkę o równe prawa osób lgbtq. Czyli narusza dobre imię własnej firmy, często w kontraktach jest klauzula na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zgłosze go za multikonto


@wylacze_na_amen: A zgłaszaj, innego konta nie