Wpis z mikrobloga

@koorekk: musisz chyba połączyć udostępnić dane swojego konta, poza tym zlicza statystyki np. te wykresy dopiero od pierwszego sprawdzenia liczy staty i najlepiej co kilkanaście godzin sobie update'ować dane o koncie, żeby strona zaimportowała
@koorekk: no u mnie dopiero chyba następnego dnia gry pokazywało, żeby pokazywało % rankingu dla danej postaci, to też musiała strona mi podliczyć z 4-5h gry, więc chwilę to może zająć
@koorekk: przy pierwszym logowaniu zbiera wszystkie dane po prostu i dopiero później chyba to na podstawie sprawdzenia różnic do stanu poprzedniego generuje jak się np. tendencja w rankedach zmienia :p
@MakinXYZ:
No czyli nie ma tak jakby statystyk bezwzglednych (od początku gry) tylko względem punktu w którym się pierwszego loga zrobiło.

Bezsens trochę biorąc pod uwagę jak blizz mocno rozbudował te statystyki w grze.
@koorekk: na to wygląda :p
Nie wiem ile grasz, ale i tak ta karta gracza ze statystykami dostępnymi in-game wygląda lepiej niż na początku, chociaż wciąż jest mało przejrzyście
@MakinXYZ:
W 2 sezonie rozstawiło mnie w na dzień przed zamknięciem sezonu :P także ten :D Zamierzchłych czasów nie pamiętam, ale jak dla mnie to statystyki mogłyby być w excellu :P wtedy byłoby przejrzyście i na jednej stronie wszystko.