Wpis z mikrobloga

Droga @emkao06!

Dzisiaj otrzymałam paczkę z #wykopoczta od Ciebie. Na początku chciałabym Ci powiedzieć, że masz cudowny charakter pisma i czytanie Twojego listu było czystą przyjemnością () szkoda, że nie napisałaś więcej o sobie - ciekawi mnie trochę, co studiujesz, bardzo lubię poznawać ludzi o innych niż moje zainteresowaniach :) dziękuję Ci też za przepis na ciasto i sałatkę – wypróbuję w Sylwestra!

Teraz kilka słów o upominkach, które znalazłam w paczce:
* książka Remigiusza Mroza „Kasacja” – do tej pory nie czytałam nic tego autora, ale sama książka zapowiada się interesująco,
* pocztówki: z Krakowa, Berlina, Beskidów, Dębek, Babiej Góry, Gdańska, znad Morza Bałtyckiego i z czeskiego rezerwatu, którego nazwy nie ogarniam, a na większości z nich historyjki z nimi związane – świetny pomysł, Mirabelko! I bardzo mi się podobają misie, sama jako nastolatka miałam podobny gust ;)
* czekoladki Milka w ślicznych, świątecznych opakowaniach,
* urocza kartka świąteczna z reniferami, tak przynajmniej wnioskuję po czerwonych noskach (czyżby potomkowie Rudolfa?),
* pudełko – kurczę, ale mi wstyd, że ja swoją paczkę wysłałam w zwykłym kartonie, a dostałam takie czerwone cudo! Uwielbiam trzymać swoje rzeczy w pudełkach. Zwykle do tego celu adaptuję kartony po butach oklejone gazetami, kolorowymi papierami, rysunkami itd., ale moje pooklejane to nie umywają się do tego od Ciebie.

@emkao06, zrobiłaś mi dzień. Bardzo dziękuję Ci za życzenia i mam nadzieję, ze Twoje Święta będą ciepłe, spokojne i rodzinne, a w Nowy Rok 2017 wejdziesz z przytupem :)
Pobierz
źródło: comment_0rDcJDSsCHGhNBBfN22Xv8ntL5qztmlT.jpg
  • 1