Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zapoznałem ostatnio dziewczynę. Ładna, szerokie bioderka() Nie gruba. Fajnie się z nią gada tylko jest problem... jest 6 lat młodsza. Ona świeżo przed pójściem na studia a wiecie jak to tam jest. Tu jakiś alvaro, tu sebek. Młode to i nie opierzone z życiem. A ja mam ten czas już za sobą, szukam stabilizacji. Studia to czas szaleństw, różowe wsiadają na karuzele #!$%@?ów i dopiero po szaleństwach szukają bankomatu... Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
ŚwiętyMenel: Albo przestajesz być paranoidalnie zazdrosny, bo poskacze po sebixowych #!$%@? ci na złość

Albo tolerujesz jej skakanie po #!$%@? pod warunkiem, że i sam zahaczysz o obcy cycek

Albo szukasz sobie babę po studiach

Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: praca i doswiadczenie to twoja przewaga nad alvaro i sebkami, ktorzy sa dziecinni i beda musieli sepic od starych zeby wyjsc na piwo. Nie wiem jaki to typ dziewczyny, ale jest duza szansa, ze jesli nie jest bardzo glupia to mozesz latwo pokazac jej kontrast miedzy facetem a dzieciakiem z uczelni i wtedy uwierz mi to ona zacznie na mirko zakladac tematy, ze pociagaja ja troszke starsi faceci a na
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzymaj na dystans, ale nie puszczaj. Jeśli przysiądzie na jakimś studenckim #!$%@?, trudno, przymknij na to oko i daj się młodej wyszaleć, posmakować czegoś innego, niech sobie dziewczyna urozmaici. Bądź jak dobry tata. Możesz też upozorować małą aferę, zgrać twardziela, ale później jak już przyjdzie z podkulonym ogonem spuść z tonu i unormuj sytuację. Popuszczaj i kontroluj, popuszczaj i kontroluj. To proste jak puszczanie latawca. Jak już się wyszaleje zostaniesz