Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek here, 21lvl.
2 miesiące temu rozstałem się z dziewczyną. Niecałe 2 lata razem, sporo planów, do pewnego czasu układało się ok, potem coś się zaczęło sypać. Ogólnie długa i zawiła historia, ale ja nie o tym.

Poznałem na #studbaza bardzo ciekawą kobietę. Ten sam lvl, widzimy się praktycznie codziennie. Kilka wspólnych wyjść.. Kurde, przed pierwszym spotkaniem bałem się, że mi języka w gębie braknie, a nie kończyły nam się tematy.
Czuję, że cholernie fajnie się dogadujemy i moglibyśmy dogadywać jeszcze lepiej w przyszłości.

Tu pojawia się problem - dowiedziałem się, że ma chłopaka. Nie wiem kto to, od kiedy, nie wiem nic i w zasadzie nie chce wiedzieć.

Zastanawiam się tylko.. odpuścić? Żeby było ciekawiej - dziewczę cały czas utrzymuje ze mną kontakt i to bynajmniej "z litości" - jak się akurat nie widzimy, to ciągle piszemy, tematy się nie kończą. Zero sztywności.

Nie zamierzam być #bolecnaboku nawet gdyby nadeszła taka okazja - dawno temu miałem taką sytuację, tyle że z pozycji chłopaka, którego laska miała bolca i nie życzę nikomu tego #!$%@? uczucia.

Co począć Mirki i Mirabelki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz jej nie robiac niepotrzebnych scen ani wyrzutow, ze przez ten wasz wspolny jezyk zaczales lubic ja bardziej niz myslales, a wiesz ze ma chlopaka wiec moze lepiej by bylo ograniczyc kontakty. Jesli ona z toba dogaduje sie lepiej niz z nim jest cien szansy, ze rozwazy cala sytuacje i przeanalizuje, czy nie sprobowac z toba. Jesli ten cien szansy jest, bedzie opierala sie przed ograniczeniem kontaktow i wtedy ty