Wpis z mikrobloga

Mirki ponieważ leży u mnie w szafie a na olx sprzedaż się nie chce... I jest mi całkowicie zbędne, chociaż i wam pewnie też, ale no cóż może komuś się przyda... Będzie o to takie rozdajo!

Przełącznik KVM marki DLINK model DKVM-2K
(w zamian za koszt wysyłki paczkomatem 10pln)

Tak więc, jeżeli komuś to się przyda to zapraszam. Inaczej po prostu muszę ją wyrzucić bo mi zawadza.

Zielonki dupa cicho, reszta jak kto chce. Losowanie jakoś około ~20:00 dziś.

PS niebawem będę też wystawiał kości ramu...

#rozdajo #komputery #starekomputery #informatyka #zadarmo
KLIFord - Mirki ponieważ leży u mnie w szafie a na olx sprzedaż się nie chce... I jes...

źródło: comment_kFigdV7wlwy8EOVccmJInqUfKx5Quxl5.jpg

Pobierz
  • 12
@Atariauke jak widzisz mało osób jest chętnych więc masz spore szanse, tym bardziej, że wołam 10 zł na przesyłkę bo nie mam czasu biegać po pocztach. Ostatnie rozdajo dopiero 4 osoba i to nie wyłoniona z losowania tylko z komentarza dostała nagrodę.
@Docx tak ale przydawal... Czas przeszły. Teraz większość sprzętu wejściowego jest na USB, a i sam domowy serwis umarł mi kilka lat temu.
Ale jak kolega @Morfi_pl wspomniał do serwera jak znalazł... Kiedyś domowy serwer pod to był podpięty i sprawował się wyśmienicie.
@qbicone wiem śmiesznie ( ͡ ͜ʖ ͡) ale nie da się zapisać zdjęcia z apk olx a na słuchawce już kopii nie miałem.
Jakże zaskoczony jestem tak niskim zainteresowaniem rozdajo i ciekawi mnie czy to tak słaby przedmiot czy fakt, że trzeba zapłacić :-)

Dla agencji tego nie robię więc po losowaniu wygrywa
@bialapodlaska78 - gratuluję i odezwij się na PW dam Ci dane do konta :-)
@Atariauke przykro mi ale może jednak ona nie chce?