Wpis z mikrobloga

STŁUMIĘ KRZYK ZDŁAWIĘ BUNT PROWODYRA ZNAJDĘ I WOKÓŁ SZYI SZNUR OKRĘCĘ
czyli prezydent Duda jest mediatorem, a prezydent Komorowski żądnym krwi terrorystą

W dzisiejszym #skrotwiadomosci:

- RZĄD JEST KOCHANY PRZEZ ABSOLUTNĄ WIĘKSZOŚĆ ZGROMADZONYCH
- GARSTKA ANTYPATRIOTÓW ROBI HUCPY NA ULICY
- KOMOROWSKI ŚMIEJE SIĘ Z BEZBRONNEJ STARUSZKI
- BRUDZIŃSKI DOMAGA SIĘ ZBANOWANIA @WujaAndzej I POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW TZW. "NOCNEJ ZMIANY"
- KTOŚ SIĘ POŁOŻYL NA ULICY
- DZIENNIKARZE ODRZUCAJĄ ŁASKAWĄ PAŃSKĄ RĘKĘ SZ.P. MARSZAŁKA SENATU.

KOMOROWSKI POCHWALA PRZEMOC PREZYDENT DUDA DĄŻY DO ZGODY A BRONISŁAW KOMOROWSKI, OJCIEC ZOFII KOMOROWSKIEJ KTÓRA PRZYJAŹNI SIĘ Z RÓŻĄ RZEPLIŃSKĄ, CÓRKĄ ODCHODZĄCEGO JUTRO PREZESA TK ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO, NAWOŁUJE DO MORDOWANIA I INNYCH RZECZY WOBEC BEZBRONNEJ I NIEWINNEJ SENIORKI, UZNANEJ PANI PROFESOR I CZŁONKINI POLSKIEGO PARLAMENTU. W JEDNEJ OSOBIE. MATKA BOSKA SIĘ CHOWA

Jak wszyscy wiemy to przez to że próbowano obniżyć esbeckie emerytury.

Poseł Suski w trakcie nocy zmienił przyczynę swojego upadku, teraz był POWALANY PRZEZ POSŁA PEŁO, czekam aż za dwa dni cała sytuacja wyeskaluje do gwałtu z zastraszeniem. Opozycja nie kryje satysfakcji. #!$%@?. Posłanka Pawłowicz została zaatakowana przez aktywistów z KODu, tzn. ludzie do niej krzyczeli i odpowiadali na jej bełkot, bowiem zazwyczaj nieprzychylne komentarze na Fejsie usuwała. Pani Premier się wypowiedziała. Pan prezydent przyjął polityków. Prezydent dalej ma w piździe demokrację i wolność i znowu powtarza hasełka zgodne z linią partyjną.

OLABOGA CZY WY WIECIE ŻE KIDAWA-BŁOŃSKA WYRZUCIŁA KIEDYŚ ARMANDA RYFIŃSKIEGO (co za czasy że PiS staje murem za Ryfińskim xD) I JAKIEGOŚ INNEGO POSŁA, A ANDRZEJA LEPPERA WYRZUCIŁ SAM DONALD TUSK (to dopiero musi być dysonans poznawczy, który z nich jest tym złym? przecież to Lepper tak źle okupował mównicę, a Tusk przegryzł kable, hę, po kim mam jechać?)

Co na to Poseł Jaki?

Bardzo wiele mówią o demokracji, natomiast nie umieją uszanować podstawowej zasady - FOTEL MARSZAŁKA MOŻNA ZDOBYĆ, ALE W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH A NIE SIŁA


Co on #!$%@? ma z tym fotelem marszałka, jakbym nie znał go lepiej to bym powiedział że go dupa piecze że sam się nie wdrapał tam. Ale go znam i wiem że w jego maleńkim rozumku jest miejsce tylko na jedną argumentację którą powtarzał przez cały dzień.

Co na to poseł Brudziński?

Polska jest wolna, bo Prawo i Sprawiedliwość jest partią prawdziwej wolności


Uff, Joaś, to mnie uspokoiłeś, kamień z serduszka.

Zapewnimy opozycji prawo do demonstrancji


tak żeby było łatwiej strzelać

____________

PROWOKACJA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ
POLICJA RZEKOMO BYŁA BRUTALNA
INTERNAUCI SIĘ SZYBKO ZORIENTOWALI O PROWOKACJI
WYPOK WAS PRZEJRZAŁ
MAMY #!$%@? CZELNOŚĆ MÓWIĆ O PRZEJRZYSTOŚCI PRZEKAZU

Koleś został zwolniony z TVP. A potem zrealizował zamówienie polityczne.

Ciekawe czy to nadaje się na pozew? Czy TVP ma dowody na to że pan został opłacony przez PEŁO? Czy złożyli już zawiadomienie do prokuratury?

Nie, ponieważ zleceniodawcą był ktoś zupełnie inny i wszyscy dobrze o tym wiemy

Brudziński po raz drugi mówi o perfekcyjnym posługiwaniu się kłamstwem. A potem mówi że człowiek rzuca się pod koła samochodu. Ja wczoraj piłem, ale zdecydowanie mnie za dużo ominęło.

A WIECIE ŻE PROTEST ZACZĄŁ SIĘ OD OBNIŻENIA EMERYTUR ESBEKOM, NIEEEEEEEEE, A TAM BYŁ TEŻ DUKACZEWSKI I JEGO GRU SZKOLIŁO.

A także, Jarosław Kaczyński nie mógł odwiedzić grobu brata. To może trzeba było go gdzieś #!$%@? bliżej pogrzebać?

____________

JUTRO KONIEC KADENCJI PROF. RZEPLIŃSKIEGO -
Telewizja Polska - informujemy o wydarzeniach zanim się wydarzą! PREZES TRYBUNAŁU W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU ANGAŻOWAŁ SIĘ W POLITYCZNY SPÓR I NIE KRYŁ SIĘ ZE SWOIMI POLITYCZNYMI SYMPATIAMI, CZY ODEJŚCIE RZEPLIŃSKIEGO ZAKOŃCZY KONSTYTUCYJNY SPÓR?

Nie.

Prędzej wykończy TK.

Zamiast orzekać, uprawiał politykę i łamał prawo.


Uff, jak to dobrze że Telewizja Polska wygłasza takie hasła po dostarczeniu materiału dowodowego na łamanie prawa przez Andrzeja Rzeplińskiego do prokuratury.

Tak uważają podlegli mu pracownicy-


I skąd ja #!$%@? wiem że to będzie Kamil Zaradkiewicz, profesor mianowany przez TVP

A także, bycie prawnikiem zabrania wypowiadania sie na temat ładu prawnego w tym kraju, dlatego #!$%@?ć tych polityków, tego polityka Stępnia i Rzeplińskiego.

W sumie to Rzepliński dostał bardzo ładną laurkę na zakończenie kariery. Jak udowadnialiśmy w poprzednich wpisach, bycie szkalowanym przez Wiadomości to jedno z największych pochlebstw i oznaka że coś robi się dobrze. A tak tutaj zostały wymienione wszystkie sukcesy profesora, przypomniana została jego bohaterska walka o praworządność w Polsce i jeszcze na koniec puścili mu Filipinki. Bardzo miły gest ze strony TVP.

____________

WSZYSCY CHCĄ WOLNYCH MEDIÓW NO Z WYJĄTKIEM TYCH UPOLITYCZNIONYCH SZCZEKACZY, WŁADZA WYSTAWIA DO DZIENNIKARZY RĘKĘ A ONI JĄ ODTRĄCAJĄ NO CO ZA SKANDAL I GRANDA WŁADZA WAM TĘ RĘKĘ NIEPODANĄ ODRĄBIE

Pan redaktor mówi że zmiany w funkcjonowaniu mediów są główną przyczyną weekendowych protestów. A ja myślałem że to zwyczajna prowokacja aby obalić legalnie wybrany rząd, cóż, dziękuję za doprecyzowanie.

Marszałek Senatu zaprosił dziennikarzy w nocy na spotkanie w sobotę. Liczył na kawkę, pogawędkę, może jakiś dancing ale wyszła stypa, dziennikara z Newsweeka popsuła atmosferę i nie było ciupciania. Jacek Karnowski, dziennikarz niezłomny był zadowolony ze spotkania, prawdopodobnie dlatego że nikt mu tej mordy nie obił, a parę osób na sali miałoby ku temu wszelkie powody. Rozmowy z dziennikarzami będą kontynuowane.

OLABOGA DZIENNIKARZY TVP SZKALUJO I ATAKUJO NA SZCZĘŚCIE DOBRZE TO WYTŁUMACZYŁ POSEŁ PSL

Ej, a może wy sobie na to zasłużyliście


Rachoń wtedy miał moment zrozumienia i olśnienia, że oni faktycznie sobie na to zasłużyli, ale zachował zimną krew.

Potem dostajemy po raz drugi materiał o gościu który się położył na jezdni. Tak na przypominajkę. Trafił do ulubionych na paletę.

____________

TAJEMNICZA AWARIA

nie mówię że może nadajnik uderzył w brzozę... ale wiecie... wszystko możliwe... ta brzoza tam nie stała wcześniej...

ALE #!$%@? RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA I ABW ZOSTAŁO POWIADOMIONE. TVP CENZURUJO. POŁOWA POLSKI NIE MOGŁA OBEJRZEĆ PRZESŁANIA BEATY SZYDŁO. DZIWNE KRASNOLUDKI JE PRZEGRYZŁY KABLE. POŁOWA POLSKI. WIĘCEJ #!$%@? PONAD POŁOWA ŚWIATA NIE WIDZIAŁA TEGO PRZEKAZU

Protasiewicz spontanicznie podziękował Bogu za tę awarię. Tusk????

Ej, a pamiętacie jak wczoraj Ewa Bugała niemalże ocipiała, bo gazeta.pl śmiała zainsynuować dziwny przypadek (zaznaczając wprost że to przypadek), między zamknięciem strefy lotniczej nad Polską, a protestami?

Uff, dobrze że nie, ja też nie, a TVP tym bardziej, bo wyszli by na hipokrytów...

PRZERYWAMY PROGRAM ABY NADAĆ BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT. W WIĘKSZOŚCI WOJEWÓDZTW BYŁY I SĄ PROBLEMY Z ODBIOREM SYGNAŁU TELEWIZJI POLSKIEJ, TAK BYŁO TEŻ WCZORAJ WIECZOREM, DLATEGO TERAZ POWTÓRZYMY ORĘDZIE DO NARODU PANI PREMIER BEATY SZYDŁO, PROSIMY O NIEREGULOWANIE RADIOODBIORNIKÓW
parę osób mnie skrytykowało że nie odniosłem się do wystąpienia pani premier, postanowiłem je przytoczyć tutaj w całości z odpowiednim komentarzem:
Szanowni Państwo!

Obowiązkiem rządzących jest dbanie o obywateli i państwo. Chcę dziś zapewnić że w pełni wywiązujemy się z tego obowiązku. Zwracam się do Państwa w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów polski dom uległ ruinie. Struktury państwa przestały działać. Ale przez rok rządów Prawa i Sprawiedliwości postanowiliśmy to zmienić. Gasnącej gospodarce zadawane są codziennie nowe ciosy. Za sprawą ministra Morawieckiego warunki życia przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy zakład pracy, przez wiele polskich domów, przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. Strajki, gotowość strajkowa, akcje protestacyjne stały się normą. Wciąga się do nich nawet szkolną młodzież. Wczoraj wieczorem wiele budynków publicznych było okupowanych. Padają wezwania do fizycznej rozprawy z "katolami", z ludźmi o odmiennych poglądach. Mnożą się wypadki terroru, pogróżek i samosądów moralnych, a także bezpośredniej przemocy. Chaos i demoralizacja przybrały rozmiary klęski. Naród osiągnął granice wytrzymałości psychicznej. Wielu ludzi ogarnia rozpacz. Już nie dni, lecz godziny przybliżają ogólnonarodową katastrofę. Uczciwość wymaga, aby postawić pytanie: Czy musiało do tego dojść? Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów wierzyłam, że potrafimy się podźwignąć. Czy zrobiliśmy więc wszystko, aby zatrzymać spiralę kryzysu?

Szanowni Państwo! Jako politycy mamy obowiązek roztropnej troski o dobro wspólne. Polityka może nas dzielić, ale nie powinien dzielić szacunek do wspólnych wartości. Nie wolno Polaków skłócać, ale minione miesiące były dla rządu czasem pracowitym, borykaniem się z ogromnymi trudnościami. Niestety - gospodarkę narodową uczyniono areną walki politycznej. Rozmyślne torpedowanie rządowych poczynań sprawiło, że efekty są niewspółmierne do włożonego wysiłku, do naszych zamierzeń. Nie można odmówić nam dobrej woli, umiaru, cierpliwości. Czasem było jej może aż zbyt wiele. Nie można nie dostrzec okazywanego przez rząd poszanowania umów społecznych. Szliśmy nawet dalej. Inicjatywa wielkiego porozumienia narodowego zyskała poparcie milionów Polaków. Stworzyła szansę pogłębienia systemu ludowładztwa, rozszerzenia zakresu reform.

Szanowni Państwo! Jak długo ręka wyciągnięta do zgody ma się spotykać z zaciśniętą pięścią? Mówię to z ciężkim sercem, z ogromną goryczą. W naszym kraju mogło być inaczej. Powinno być inaczej. Dalsze trwanie obecnego stanu prowadziłoby nieuchronnie do katastrofy, do zupełnego chaosu, do nędzy i głodu. Surowa zima mogłaby pomnożyć straty, pochłonąć liczne ofiary. Szczególnie wśród najsłabszych - tych, których chcemy chronić najbardziej. W tej sytuacji bezczynność byłaby wobec narodu przestępstwem.

Szanowni Państwo! Trzeba powiedzieć: dość! Trzeba zapobiec, zagrodzić drogę konfrontacji, którą zapowiedzieli otwarcie przywódcy "KODu". Musimy to oznajmić właśnie dziś, kiedy znana jest bliska data masowych politycznych demonstracji, w tym również w centrum Warszawy, zwołanych w związku z rocznicą wydarzeń grudniowych. Tamta tragedia powtórzyć się nie może. Nie wolno, nie mamy prawa dopuścić, aby zapowiedziane demonstracje stały się iskrą, od której zapłonąć może cały kraj. Instynkt samozachowawczy narodu musi dojść do głosu. Awanturnikom trzeba skrępować ręce, zanim wtrącą ojczyznę w otchłań bratobójczej walki.

Szanowni Państwo! Demokrację można jednak wdrażać i rozwijać tylko w państwie silnym i praworządnym. Anarchia jest zaprzeczeniem, jest wrogiem demokracji. Jesteśmy tylko kroplą w strumieniu polskich dziejów. Składają się one nie tylko z chlubnych kart. Są w nich również karty ciemne: liberum veto, prywata, swary. W rezultacie - upadek i klęska. Ten tragiczny krąg trzeba kiedyś przerwać. Nie stać nas na kolejną powtórkę z historii. Pragniemy Polski wielkiej - wielkiej swym dorobkiem, kulturą, formami życia społecznego, pozycją w Europie. Jedyną drogą do tego celu jest socjalizm akceptowany przez społeczeństwo, stale wzbogacany doświadczeniem życia. Taką Polskę będziemy budować. Takiej Polski będziemy bronić. W tym dziele rola szczególna przypada ludziom partii. Mimo popełnionych błędów i gorzkich porażek partia w procesie historycznych przemian jest nadal siłą aktywną i twórczą. Aby skutecznie sprawować swą przewodnią misję, współpracować owocnie z sojuszniczymi siłami, opierać się musi na ludziach prawych, skromnych i odważnych. Na takich, którzy w każdym środowisku zasłużą na miano bojowników o sprawiedliwość społeczną, o dobro kraju. To przede wszystkim rozstrzygnie o autorytecie partii w społeczeństwie. To jest jej perspektywa. Będziemy oczyszczać wiecznie żywe źródła naszej idei z deformacji i wypaczeń. Chronić uniwersalne wartości socjalizmu, wzbogacając je stale o narodowe pierwiastki i tradycje. Na tej drodze europejskie ideały stawać się będą bliższe większości narodu, bezpartyjnym ludziom pracy, młodemu pokoleniu. A także zdrowemu, zwłaszcza robotniczemu, nurtowi "KODu", który własnymi siłami i we własnym interesie odsunie od siebie proroków konfrontacji i kontrrewolucji. Tak pojmujemy ideę porozumienia narodowego. Podtrzymujemy ją. Szanujemy wielość światopoglądów. Doceniamy patriotyczne stanowisko Kościoła. Istnieje nadrzędny cel, jednoczący wszystkich myślących, odpowiedzialnych Polaków: miłość ojczyzny, konieczność umocnienia z takim trudem wywalczonej niepodległości, szacunek dla własnego państwa. To najmocniejszy fundament prawdziwego porozumienia.

Szanowni Państwo! Można i warto rozmawiać. Nigdy nie jest za późno by zejśc ze złej drogi. Wobec całego narodu polskiego i wobec całego świata pragnę powtórzyć te nieśmiertelne słowa: Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy.

PROSIMY NIE REGULOWAĆ RADIOODBIORNIKÓW. TEN KOMUNIKAT BĘDZIE POWTARZANY O KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE

Obejrzałem Wiadomości, po to abyście wy nie musieli, ale muszę skończyć, bo ktoś zarzucił mi hipokryzję bo powinienem ich bojkotować, żryj gruz i nie mów mi jak mam żyć. Dla was, dla #neuropa, @Joz, w miejsce Teleranka_

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvpis
Joz - STŁUMIĘ KRZYK ZDŁAWIĘ BUNT PROWODYRA ZNAJDĘ I WOKÓŁ SZYI SZNUR OKRĘCĘ
czyli pr...

źródło: comment_cKAmJbb6WFVd2Df0vnJJVxttdFvdKcoD.jpg

Pobierz
  • 7
@kubson1117: bylo. Pamietam doskonale narracje jak afera z tasmami beger wybuchla. Jak zmieniali specjalnie programy by naglosnic jakas afere- zwlaszcza w okresie wyborczym. Przykladowo mial byc mecz na zywo w tvp3, to jako ze jaroslaw mial jakas gownowizyte to odwolali transmisje. Gdy dziennikarz TVP przygotowal material o spadajacym poparciu Lecha Kaczynskiego dla Panoramy, to na godzine przed emisja potrafili wywalic ten material. Podobnie zwalniali dziennikarzy ktorzy krytycznie mowili o S.P. posle