Wpis z mikrobloga

Kolega chce nabyć tanio jeżdżącego diesla. W oko wpadł mu logan 1 1.5 dci kombi z 2008 r. za 8 tys. zł. Jam miałem kiedyś clio z 1.5 dci i choć chwaliłem sobie spalanie, to za regenerację wtrysków dałem 2 tys. zł XD Tak się zastanawiam, czy nie lepiej mu będzie kupić jakieś starsze passeratti z 1.9 TDI, tam naprawy są chyba dużo tańsze co?

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #tdi #dci #silnik #renault #dacia #passat #volkswagen
Pobierz pogop - Kolega chce nabyć tanio jeżdżącego diesla. W oko wpadł mu logan 1 1.5 dci kom...
źródło: comment_e9nEBH23CNPU1empdtjPkY2rvxLIPK6k.jpg
  • 28
@malinowydzem: źebyś wiedział, chłodzenie, rozgrzewanie, garażowanie, wszystko na czas. Pod kocem trzymam i się odwdzięcza :D ważne też że model po faceliftingu który w renault bardzo pomaga. Nawet królowa lawet po fl stała się dobrym samochodem
@gumon: mnie to nie interesuje za bardzo :) Wszelkie nowoczesne układy wtryskowe są przekombinowane, awaryjne i "W częściach" kosztują więcej jak samochody w których są zamontowane.
@pogop: Jak 1.5 dci to po 2010 roku najlepiej. Najpewniejszym rozwiązaniem jest benzyna 1.6 + gaz. Co się tyczy passata w 1.9 tdi...poznałem koszt większości części do tego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla przykładu regeneracja 4 wtrysków z robocizną równy tysiąc.