Wpis z mikrobloga

Lista osób, które nie wywiązały się z zabawy w najgorszy możliwy sposób - przygotowały paczki, przeszły weryfikację, ale ich nie wysłały (a swoje paczki otrzymały!) - dodatkowo nie odpisują na nasze wiadomości (a które na pewno odczytują):

@Ploop @bas_daniel @Szpenio @ziemniakziemniak


Odbiorców jednak uspokajamy - każdy z Was paczkę otrzyma. Te same słowa kierujemy do osób, których paczki zostały zniszczone (w większości przez inPost). Jak się domyślacie w tym roku już paczek nie otrzymacie - jednak zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyście je otrzymali w pierwszej połowie stycznia, gdy już wszystko się uspokoi i wyklaruje. :-)

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja #januszecebuly
  • 23
@TheMan: Lista hańby, która jak widać nie sprawdza się. Natomiast będę myślał jak zrobić, by od kolejnej edycji nie było takich przypadków - ale to już temat przyszłości i do przedyskutowania z działem prawnym.
@Wykopoczta Paczkę nadałem, ale inpost nawalil. Wrócili mi paczkę. Jest awaria paczkomatu w mojej okolicy. Dodałem tracking, ale w zaistniałej sytuacji nie ma większego znaczenia. Jutro nadam paczkę Pocztą Polską. Przepraszam za brak odpowiedzi na wasze wiadomości.
@Szpenio: To możesz zawołać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę szkoda, kiedy ktoś włożył dużo pracy w swoją paczkę, a od swojego nadawcy dostał przysłowiową figę z makiem.
Różne są okoliczności, ale mimo wszystko jak się ktoś deklaruje i przechodzi ostatni etap weryfikacji, to dobrze byłoby dotrzymać umowy.