Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszych wydarzeniach w Berlinie, moją uwagę zwróciła smutna rzecz dotycząca różnic w komentarzach polskich i niemieckich użytkowników na temat tego wydarzenia.
Najbardziej lubiane komentarze pod postem serwisu tagesschau brzmią: "Ich als muslim bin genauso wütend und traurig über dieses Ereignis. Einfach nur Herz zerreißen sowas. - Ja jako muzułmanin jestem tak samo wściekły jak i smutny wobec tego wydarzenia. Łamie mi to serce",
"Besonders jetzt gilt es, egal welcher Herkunft der LKW war, zu zeigen: Wir halten zusammen - Niezależnie od pochodzenia ciężarówki musimy pokazać: trzymamy się razem."
Najbardziej lubiany komentarz pod postem serwisu gazeta.pl "Ciapate gówno za tym wszystkim stoi , chcą zniszczyć naszą religię, święta i obyczaje , Stop Islam, radykalne gnoje z gównem w głowie", "czemu #!$%@? mnie to nie dziwi???,
"mają to co chcieli to po h.. się teraz użalają przed całym światem",
"!!!! #!$%@? zwierzęta !!! Arabskie Świnie!!!!".
W końcu Polska wstała z kolan, right? Trzeba się przyzwyczaić
#neuropa #kultura #niemcy #zamach
  • 17
@lubie_jesc: to jest własnie spi...enie europy zachodniej. plują ci w twarz - udawaj, że pada deszcz. biją cie po mordzie - pytaj czemu używaja przemocy. kradną ci telefon - pytaj czy potrzebuja pomocy.

normalny czlowiek w normalnym swiecie broni swoich wartosci, swojego domu, swoich bliskich, bo tak nas stworzyla matka natura. zlosc, agresja to normalna, zdrowa reakcja organizmu na cierpienie bliskich nam ludzi.
normalny czlowiek w normalnym swiecie broni swoich wartosci, swojego domu, swoich bliskich, bo tak nas stworzyla matka natura. zlosc, agresja to normalna, zdrowa reakcja organizmu na cierpienie bliskich nam ludzi.


@pablo397: xDD zakażdym #!$%@? razem XD
@lubie_jesc: Bo my jako społeczeństwo proszę Pana, jesteśmy bardzo chrześcijańscy, katoliccy... Samo dobro i cnota się z nas wylewa, bo jesteśmy POLAKAMI - potomkami Wielkiej Polski, Sarmacji, Mieszko, Chrobry i te sprawy, a wszyscy na około źli i chcą nas rozkraść i oszukać więc możemy miłosiernie wszystkich #!$%@?ć naokoło a już zwłaszcza jakieś muslimy (przecież wiadomo, że to nie ludzie). A przy okazji możemy też #!$%@?ć i tych, którzy tylko mienią