Wpis z mikrobloga

Siemka Mireczki!
Planuje może ktoś zakupy za minimum $25 u naszych chiskich przyjaciół? Jeśli tak to mam do zaoferowania mały deal, można powiedzieć, że cebuladeal, ale nie taguję żebym nie musiał usuwać konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pewnie wszystkim wiadomo, w #ebates do końca roku za rejestrację z refa dają $10 (przy zakupach za min. $25). Moja propozycja jest taka, że dodatkowo dzielę się swoim bonusem i daję od siebie $5 płatne PayPalem. Czyli łącznie do odzyskania jest $15 + cashback. Cashback za tegoroczne zakupy w #ebates będzie wypłacany 15.02.2017, bonus ode mnie - jakieś 7-10 dni po zakupie. Czyż to nie wymarzona cebula?

Propozycja +5$ ode mnie jest tylko dla pierwszej osoby, bo z dwoma Mireczkami już robię taki deal (a dodatkowy bonus dostaje się za 3 pierwsze osoby). Pan @Inspired może zaświadczyć, że nie oszukuje. Dla pozostałych chętnych mogę zaoferować od siebie dodatkowe +2.50$, ale to już słabsza cebulka (mimo tego, może ktoś się jednak skusi ( ͡$ ͜ʖ ͡$).

Jak ktoś chętny, to mozna pisać PW.

  • 16
@korbuzz: jak coś dostanę od ebates za polecenie to mogę się podzielić na pół. Ale fizycznie jak mi wypłaca. Bo w sumie czekam na wypłatę w lutym i zobaczymy czy takowa będzie miała miejsce... To mój pierwszy raz. Ale nie wiem czy tam nie jest tak że trzeba ileś osób ściągnąć żeby mieć za to kasę i dlatego opowi był potrzebny jeden do zamknięcia sprawy.