Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Od dawien dawna zaglądam tutaj, nawet z 3 razy coś skomentowalem bo jakiś czas temu założyłem profil, ale tym razem chciałbym prosić o pomoc świąteczną dla Wiki. Moja dobra koleżanka jest wolontariuszem i opiekuje się chora 10latka. Więcej historii na temat dziewczynki tutaj https://zrzutka.pl/wiktoria proszę.was o wsparcie i ufundowana małej prezentu świątecznego, brakuje tylko i aż.3k. Myślę że dla małej to wiele. Ja ze swojej strony mogę zaoferować coś, czym zajmuję się codziennie profesjonalnie (dla osób z Wrocławia/Wałbrzycha, oraz chętnych z do przyjazdu do jednego z tych miast -mianowicie dla wszystkich z was którzy będą mieli chęć pomocy niezależnie od wpłaconej kwoty proponuję i zapraszam do udziału w bezpłatnych czterogodzinnych warsztatach kraula metoda Total immersion . Prowadzę szkole pływania i z tego żyje, stąd mogę zapewnić profesjonalizm podczas spotkania i miła atmosfere. :) osoby, które mają dłuższą drogę i nie chcą dojeżdżać do w.w miast proponuję wideoanalize (nagra was ktoś np. Telefonem, a ja odeślę poprawne ćwiczenia po których wykonaniu znowu przeslecie do mnie film) styli i rozpisanie pod nie treningu pływackiego. chętnych do udziału w akcji z racji tego że nie wiem jak zrobić plusowanie etc proszę o kontakt na maila biuro@olimp24.com z dowodem (niezależnie jakiej sumy) wpłaty tytuł maila: pomagam wiki . Nie umiem targować ale spróbuję #pomagajzwykopem #wykopefekt #pomocy #swieta trochę #rozdajo w szczytnym celu #wroclaw #walbrzych a jeśli nie możecie pomoc co zaplusujcoe proszę żeby poszło w gorące i dotarło do jak największej liczby osób! :) zapraszam na spotkanie i liczę ze bedzie odzew! A swoją drogą wesołych, rodzinnych i najważniejsze zdrowych świąt Bożego Narodzenia! A może jeszcze dam #plywajzwykopem #plywanie #sport wesołych! Pozdrawiam Rafał
  • 2
Mirki i Mirabelki! Od dawien dawna zaglądam tutaj, nawet z 3 razy coś skomentowalem bo jakiś czas temu założyłem profil, ale tym razem chciałbym prosić o pomoc świąteczną dla Wiki. Moja dobra koleżanka jest wolontariuszem i opiekuje się chora 10latka. Więcej historii na temat dziewczynki tutaj https://zrzutka.pl/wiktoria proszę.was o wsparcie i ufundowana małej prezentu świątecznego, brakuje tylko i aż.3k. Myślę że dla małej to wiele. Ja ze swojej strony mogę zaoferować coś,