Wpis z mikrobloga

ej @Modercja: jakieś wyjaśnienie się należy z waszej strony a może w końcu nawet oficjalne zdefiniowanie znaczenia duplikat!

Wasza definicja duplikatu to:

1) Jeżeli dany temat nie był na główne - nie jest duplikatem
2) Jeżeli w wykopalisku są dwa i więcej znaleziska z tym samym tematem, to "promujecie" to które ma większą szansę na główną kosztem tego pierwszego, które faktycznie zostało jako pierwsze dodane
3) Jeżeli dane znalezisko ma więcej niż 7 dni - nie jest duplikatem

A teraz wyjaśnijcie na tym przykładzie dlaczego nie zastosowaliście się do punktu 2?

#moderacjacontent #moderacja #duplikat
Pobierz WuDwaKa - ej @Modercja: jakieś wyjaśnienie się należy z waszej strony a może w końcu ...
źródło: comment_D2DRp4UDd3basf68sayKrs4YnqZ33OYG.jpg
  • 7
@PyraPrzeznaczenia: Tylko jak ja zgłaszałem duplikaty świeże to było odrzucone, więc gdzie tu ich konsekwencja w działaniu? Już tyle razy im pisałem aby stworzyli swoją wersję duplikaty i w końcu człowiek się od nich odwali w tej kwestii.
@WuDwaKa jak to zgłosiłeś jak było świeże to może odrzucili bo wtedy jeszcze miało szansę dostać się na główną
Potem jednak nie zdobywało wykopów i jednak oznaczyli
Tzn. nie wiem czy tak było, zgaduję :p ale trochę słabo jakby było właśnie tak i odrzucają zgłoszenie a potem jednak oznaczają duplikat, mogliby np. poczekać aż będzie jasna sytuacja ze znaleziskiem
Nie wiem
@WuDwaKa: Ciekawe o której godzinie to było oznaczone, czy jeszcze to drugie (Twoje) znalezisko było w wykopalisku, bo jak nie to już całkiem komuś się coś pomyliło.
Też czasem zwracam uwagę kiedy moderacja oznacza coś niesłusznie - jak w tym wypadku, ale oni nigdy nie odpisują :-| ...i robią nadal swoje.

Co do punktu drugiego to takie zdefiniowanie duplikatu jest nieprecyzyjne i niezbyt trafne, bo jak można określić co ma większą
Co do punktu drugiego to takie zdefiniowanie duplikatu jest nieprecyzyjne i niezbyt trafne,


@moooka: Tak mi kiedyś moderacja odpowiedziała, że nie liczy się w pierwszej kolejności czas dodania a to, które ma więcej wykopów i szansę na główną.
@WuDwaKa: Ok - ja nie mam z tym problemu. :-)

Co prawda ja dodałem wersję z dorzuconymi polskimi napisami - ale skoro i ta nie przyjęło się na Wykopie, to nie ma co drążyć tematu. :-)

Z kolei nieoczekiwanie weszło inne wideo, którego raczej nie podejrzewałem, że się przebije. Ot - urok Wykopu. ( ͡º ͜ʖ͡º)