Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki moi przyjaciele realizują i montują bardzo fajny film dokumentalny o Polakach i nie tylko, których praktycznie całe życie podporządkowane jest pomaganiu innym. Od blisko dwóch lat filmują i montują bardzo fajny materiał, pokazywali go Franciszkowi na SDM, papa zachwycony zero rakcontentu mega pozytywny projekt. Wspiera ich kilka osób ale sami wiecie że czasem potrzebne są impulsy pozytywne by dokończyć dzieło. Kibicuję im od dawna dlatego... Od wczoraj teaser filmu połączony z teledyskiem wylądował w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wrzuciłem na wykopalisko i SERDECZNIE WAS PROSZĘ o wykopanie tego jak najwyżej. Nie jestem tu od wczoraj więc wiem że nie jesto to mile widziane. Jakkolwiek, słuszna sprawa i na pewno przyczyni się do poprawienia w przyszłości sytuacji wielu potrzebujących osób kiedy w końcu dojdzie do premiery "Pewności" !
link : http://www.wykop.pl/link/3522455/pewnosc-zwiastun-i-klip-do-polskiego-mega-filmu-o-niesamowitych-chrzescijanach/

#kultura #muzyka #film #chrzescijanstwo #charytatywnie #pomoc #wykopefekt ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 1