Wpis z mikrobloga

Witam ponownie drogich Mirków. Spróbujemy się odegrać, chociaż bardzo nie lubię tego słowa. PLK olewamy bo jednak co polska liga to nie ważne czy piłkarska czy koszykarska. Dzisiaj kupe meczów w nocy, przewertowałem wszystko, odpuszczam wszelkie overy idziemy w prostotę. Co następuje:

GSW -4,5. To jest myślę typ numero uno do zagrania jeżeli ktoś się tylko podpiera moimi typami, a nie gra całość w ciemno. GSW po porażce z Cavs, dodatkowo delikatnie drukniętej w końcówce przez sędziów będą baaaaardo podrażnieni. Toronto oczywiście gra świetnie w tym sezonie, ale w mojej i wielu ekspertów opinii z takimi w stuprocentach zmotywowanymi Dubs rywalizować mogą pewnie jedynie Kawalerzyści. Dzisiaj musi być odwet. Amen.

Wizards WIN. Wizards po słabiutkim początku, po cichu zbliżyli się do play-offs. Widać progres w grze, wróciła chemia i Wall i spółka są nadal w grze. Po drugiej stronie Pacers, cieniujący na wyjazdach w tym sezonie. Wygrywają właściwie wtedy kiedy muszą (patrz Suns/Detroit). Pare dni temu te dwie ekipy zmierzyły się ze sobą w Indianie i tam gospodarze rzutem na taśme wyrwali zwycięstwo. Liczę na rewanż, bo może być tak, że te bezpośrednie zwycięstwa będą decydować o ostatecznym układzie w drabince. Wiz u siebie muszą spiąć dupska i to zrobić. Kurs dodatkowo kusi.

Pelicans WIN. Z tym typem poczekałbym jeszcze z godzinke. Chris Paul i JJ Redick są "Game Time Decision", ale Doc Rivers zapowiadał, że raczej nie zobaczymy ich z Pelicans. Raczej, więc wole poczekać niż potem być smutaskiem jak po południu. Jeśli Clipps wyjdą tym samym składem co na Nuggets, to coraz lepiej grające Pelikany połkną ich na szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pels zaczęli wygrywać dokładnie w tym momencie w którym zaczęliśmy na nich stawiać, być może nas potrzebują :)

Ja klasycznie puszczam to w triplu o ile nie zmieni się stan kadrowy Clippers. Miejmy nadzieje, że PLK to był wypadek przy pracy, a teraz wrócimy to akceptowalnej skuteczności. Pamiętajcie Mirki, że to są typy, co wy z nimi zrobicie, jak zagracie i które wykorzystacie zależy tylko i wyłącznie od waszej inwencji twórczej. Powodzenia i oczywiście zapraszam do dyskusji. Dzisiaj dużo meczów, możemy wspólnie analizować i natchnąć się do ogrania buka.

#gdziejesthajs #bukmacherka
Pobierz mihaaaa - Witam ponownie drogich Mirków. Spróbujemy się odegrać, chociaż bardzo nie l...
źródło: comment_c3PUnQOJo1AdWEsxhRPYvf2YS9CXXOej.jpg
  • 21
@mgnm: Nie mogę już edytować, generalnie pierwsza koncepcja była -5,5, ale bezpieczniej sobie puszcze na -4,5.
-5,5 było już dzisiaj pechowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mihaaaa GS też chcieli wygrac( ͡° ͜ʖ ͡°). To co się działo w 4 kwarcie to jakiś żart. Ekwilibrystyka przy podaniu na alley upa i niezaliczony kosz. Chyna z 4 minuty bez celnego trafienia z gry. GS przy najprostszych akcjach traciło piłkę. Gdyby nie 4pkt z wolnych to by tego handi nie utrzymali( ͡° ʖ̯ ͡°). A ja się dziwilem czemu takie Kursy na