Wpis z mikrobloga

1215541 - 40 = 1215501

Runda po Puszczy, wyjeżdżając spotkałem @trace_error i @wspodnicynamtb, w tym momencie wyciągając słuchawkę z ucha wypadła mi gdzieś gumowa końcówka, niestety nie znaleziona :(

Problemem marznących dłoni raczej nie są rękawiczki, w narciarskich też zimno, więc do oddania. Prawdopodobnie muszę się cieplej ubrać żeby mieć więcej krążenia, na dniach dokupię warstwy i wypróbuję.

W tym tygodniu to już 40km!
#rowerowyrownik
Pobierz banan77 - 1215541 - 40 = 1215501

Runda po Puszczy, wyjeżdżając spotkałem @trace_erro...
źródło: comment_5vd79karCrWzS5X81KPu5uN7sARyqlkr.jpg
  • 7
w tym momencie wyciągając słuchawkę z ucha wypadła mi gdzieś gumowa końcówka, niestety nie znaleziona :(


@banan77: Heh znam ten ból, no prawie, bo u mnie po 5 minutach szukania na szutrowej drodze w końcu znalazła się zguba. Chyba trzeba będzie dodać zapasową końcówkę jako kolejne obowiązkowe wyposażenie podsiodłówki ;)
@banan77: co do marznących rąk, to mając dobrze izolowane rękawiczki jakoś na razie dało radę. Choć myślałem już o chemicznych ogrzewaczach, które kładłbym na wierzch dłoni. Natomiast marznące stopy - to jest moja zmora i pole moich eksperymentów grzewczych. Gdzieś wyczytałem o elektrycznie ocieplanych skarpetach na baterie :) . Brzmi to głupio, ale jeżeli by działało, to mógłbym się przemóc.