Wpis z mikrobloga

1213082 - 72 - 72 - 22 - 2 - 72 - 75 - 112 - 101 = 1212554

Grudniowe GF w końcu zrobione!!
#festive500 603/500 - do pięciu setek dobiłam w siedem dni (całość na MTB) co nie było łatwe bo raz, że musiałam narazić się w domu - było mniej czasu na świętowanie, a dwa - ze względu na kiepskie warunki. Był taniec na lodzie i jazda w taką śnieżycę, że przez 15 minut praktycznie nic nie widziałam. Jak zrobiło się cieplej to zaczęło wiać i lać - o Barbaro!! Tylko sobotnia, sylwestrowa setka wykręcona bez zamarzania czy moknięcia, w ostatnich promykach grudniowego słońca!! Tym bardziej jestem z siebie dumna!!
16545 km (72 setki i jedna jazda powyżej 200 km) - na tym zakończył się dla mnie ubiegły już rok!!

W Nowym Roku życzę wszystkim przede wszystkim dużo zdrowia - żadnych kontuzji i super dyspozycji każdego dnia!! Mnóstwo przejechanych kilometrów, które będą dawały górę satysfakcji!! :)

#rowerowyrownik #100km
Pobierz Kejcia26 - 1213082 - 72 - 72 - 22 - 2 - 72 - 75 - 112 - 101 = 1212554

Grudniowe GF w...
źródło: comment_ednCl4EdXXKxNBpRoyX8lLon3gBvgNLc.jpg
  • 8
112 - 101


@Kejcia26: głęboki oddech i ... i dziś miałem pojechać,ale moja słaba wola i to zachmurzone niebo i to ,że o trzeciej byłem jeszcze na nogach... to poprostu pozazdroszczam i spóbuję spojrzeć na rowerowanie z właściwego pktu widzenia.
@baku: Ja Ci się wcale nie dziwię!! Pogoda teraz nie zachęca, a jak jeszcze byłeś niewyspany to już w ogóle!! ;) Ja swoje noworoczne kilometry już zrobiłam, ale głównie dlatego, że się w miarę o normalnej porze położyłam spać i nie jeździłam sama - wiadomo, jakoś bardziej się chce jak ktoś jedzie obok. :) A na te setki to czekałam ponad miesiąc - niestety warunki w grudniu były naprawdę niesprzyjające dla