Wpis z mikrobloga

czy #samochody z przebiegiem powyżej 250k są w polsce sprzedawalne? mam na oku lagune z 2009 z potwierdzonym 248k po 3 latach mojego użytkowania będzie miała pewnie ze 290-300k
ja sam jestem spokojny, że wytrzyma, widywałem takie auta na niemieckich portalach nawet z nie z 300 a 400k.
Pozostaje kwestia późniejszej odsprzedaży, da sie to potem sprzedać w polsce bez bujania się pół roku?
#motoryzacja
  • 9
@MaddoxX1911: Już dziś nie problem znaleźć jakiekolwiek 25 letnie auto z takim "przebiegiem" xD
@MlodyWilczek: Dokładnie. Bardzo ładna Alfa Romeo 166 w pakiecie TI (największy wypas) z przebiegiem 350tys stoi na Otomoto od sierpnia... A to przecież 12letni Diesel, więc ten przebieg jest normalny. Wspominam o niej akurat, bo od dłuższego czasu obserwuję rynek. Ja ją odpuściłem, bo nie chciałem Diesla. Perełki ze Szwajcarii i Niemiec w tym czasie schodzą
@Krzemol: mam na oku taką śliczną 166 z tym 3.2 na welurach, widać że nie ma chętnych na takie pojemności bo ogłoszenie ponawiane jest już od września, z jednej strony pojechałbym i kupił a z drugiej niech handlarza mięknie będzie bardziej skory do targów żeby uwolnić kasę
@sailor_73: Wiem, o której mówisz. Ja jak kupowałem we wrześniu to jeszcze jej nie widziałem, wyszła niedługo po mojej. Prezentuje się fajnie, trochę boli brak skóry ale podaż FL V6 za duża nie jest więc można na to przymknąć oko. Powodzenia w zakupie :)