Wpis z mikrobloga

#rasizm #ksenofobia Kolejne ataki.

We #wroclaw.iu wybito szybę w restauracji prowadzonej przez Kurda. "Jestem z Kurdystanu i nigdy nie byłem muzułmaninem."

W #legnica pobito Banglijczyka, gdy czekał na autobus. Jechał do pracy, w barze z kebabem.

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/rasistowskie-ataki-we-wroclawiu-i-legnicy-pobity-banglijczyk-i-wybita-szyba-w-restauracji-kurda,11652008/

#pogromy

  • 20
  • Odpowiedz
@Mr_Rafik: A który to kebs? Może się skuszę jak blisko.
Swoją drogą, straszna patola. O tyle bardzo jest to oburzające, że dopiero był płacz, że w Anglii Polaków biją. Przez takich kilku imbecyli wychodzimy na hipokrytów.
  • Odpowiedz
#pogromy


@falszywy_prosty_pasek:

O #!$%@? jak zgniłem. xD Uwielbiam kiedy towarzysze jednej i drugiej opcji politycznego umysłowego #!$%@? na wypoku incydenty jednostkowe uogólniają dla potrzeb swojej narracji - vide "muh poor kebab workers & opressed muslims" albo "muh islamization of Poland & warring Islam" jak by to 4karachaniaki powiedziały.

Weźcie dorośnijcie.
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek Na komisariacie zeznają trzej świadkowie bójki. Pierwszy zeznaje arab:
- Ja nic nie wiedzieć. Ja jechać sobie spokojnie autobusem, aż tu nagle dostać najpierw w twarz od jednego, a potem od drugiego.
Zeznaje student :
- No jadę sobie autobusem i jadę. Nagle patrzę, a arab staje mi na nogę. Myślę sobie : to arab, pewnie zaraz zejdzie, dam mu minutę. Odczekałem minute z zegarkiem w ręku, ale arab nie zszedł.
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek: Uważam siebie za prawicowca to muszę powiedzieć, że przeraża mnie rasizm i głupota w narodzie. Nic tak nie niszczy opinii konserwatystom jak #!$%@? sebixy i osoby, które np na wykopie próbują usprawiedliwiać ich wybryki. Potem nie dziwne, że naród myśli schematami prawica = rasizm. Rasizm to rasizm i powinien być tępiony w każdym miejscu na globie i nawet jeśli stosują go czarni wobec białych. Nikt nie może bezkarnie prześladować żadnej
  • Odpowiedz
wyobraz sobie jak Polakow by traktowano w ich krajach


@LR300: " Dzień dobry panie obcokrajowcu. Wydaje mi się, ze gdybym pojechał do pana kraju, byłbym tam źle traktowany. Dlatego nastaw szczękę #!$%@?, bo masz za to #!$%@?."
  • Odpowiedz