Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem naszym, czyli anonów problemem w polsce jest #!$%@? alkohol i powodowana przez niego agresja.

Czemu?

Już wyjaśniam. Słyszeliście o tym że loszka wybiera partnera podobnego do ojca? No właśnie. A taka statystyczna polska loszka za ojca zazwyczaj agresywnego pijaka, więc do takich samych samców ją ciągnie. Po kilku, kilkunastu latach życia z takim osobnikiem to loszka się zastanawia co #!$%@?ła i wtedy szuka spokojnego anonka albo sobie wmawia że ona naprawi swojego sebusia kochanego i daje się #!$%@?ć na oczach dziecka. I to dziecko też się uczy że tak ma wyglądać polska rodzina i historia zatacza koło. Niestety ale to prawda. Ostatnio poznałem parę. śliczna, słodka loszka 160cm i co najważniejsze trochę inteligentna, może nawet trochę więcej, niestety zbyt długo z nią nie rozmawiałem. Jej chłopak? Agresywny patus, którego hobby jest zaczepianie losowych ludzi i ich #!$%@?. Nie musi się odzywać i widać że coś z nim nie tak. Wiecie, taki dziwny wzrok i nerwowe ruchy. #!$%@? jak kiedyś na nią nakrzyczał za jakieś głupoty to aż mi się przykro zrobiło. Ale potem pomyślałem że dobrze tak #!$%@?. Widzialy gały Co brały xD

tl;dr


#takaprawda #patologiazewsi
  • 3