Wpis z mikrobloga

#dobrazmiana z prawdziwego zdarzenia! Amery, tfu... Polski sen!

Bartłomiej Misiewicz z aptekarza bez studiów w zakresie jakkolwiek zbliżonym do obronności naprawde awansował społecznie dzięki polityce rządu PiS.

Protegowany i dostawca leków [potrzebne źródło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)] ministra Macierewicza awansował na doradcę w MON, zarabia około 12 000 złotych, więcej w znalezisku.

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3535457/ile-zarabia-bartlomiej-misiewicz-mon-podaje-12-tys-zl/

#neuropa #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #mikroreklama #misiewicze #pisiewicze #dojnazmiana
Ospen - #dobrazmiana z prawdziwego zdarzenia! Amery, tfu... Polski sen!

Bartłomiej...

źródło: comment_D3bVGDPgmIZfWi00tK0WbwoMEAE5oY40.jpg

Pobierz
  • 11
@Kaczypawlak: Misiewicz nie jest szefem MON. Jest doradcą, to jest dosyć smieszne, ale i żenujące.

@zzbkk: No bo kto i po co mianuje doradcą w MON aptekarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) JA myslę, że jeśli Panowie nie są spokrewnienie lub nie utrzymują innych zażyłości...to musi chodzić o farmaceutyki.
@Ospen: nie takie kwiatki się na świecie dzieją, tak było jest i będzie w buty sobie nie nasrasz, mam to gdzieś ale już nie to że piszesz coś, podajesz i prosisz o źródło co to ma być?
z drugiej strony myślałem że taki doradca ma więcej niż 12K musi nieźle na lewo przycinać by jakoś na tym wyjść bo rozumem ze długa tak nie wytrzyma zacznie śmierdzieć i znowu go schowają
@dziewczynka-z-zapalkami: Ty mówisz o szefowstwie, ale ok:

Klich kończył medycynę i politologie, jest doświadczonym politykiem i opozycjonistą z dlugim stażem.

Mucha szefowała ministerstwu sportu - co oczywiście było totalną pomyłką, ale pomyłka w doborze finansowania Polskiego Związku Hokeja to jednak nie jest taka szkoda dla kraju jak niekompetencja i kolesiostwo w Resorcie Obrony, zgoda?

Siemoniak to gość po studiach, stypendysta, nie był dobrym wyborem, na szczęście nie nawywijał niczego, ale tu
@dziewczynka-z-zapalkami:

a ja mówie o praktyce obsadzania stanowisk partyjniakami i ludzmi bez kompetencji


A który rząd zmienił obowiązujące do niedawna wieloletnie wymagania odnośnie wykształcenia, 5letniej bezpartyjności przy obsadzaniu stanowisk służby publicznej czy konkursów na stanowisko by wszystkie możliwe stołki obsadzić kolegami i partyniakami z klucza i bez pojęcia? Tamten rząd też to robił, prawda, ale ten rząd sobie pod ten proceder ustawia przepisy.
Misiewicz nie jest szefem MON. Jest doradcą, to jest dosyć smieszne, ale i żenujące.


@Ospen: Jednak tam pracuje, ja Ci tylko wymieniałem jakie osoby z wojskowym pojęciem były już szefami tejże instytucji. Psychiatra na przykład;]