Wpis z mikrobloga

@phreaker: W skrócie: instalujesz klienta telewizji Simple Client IPTV -> w konfiguracji podajesz adres do listym3u (tej w/w albo inną), adres do przewodnika, logotypów stacji -> po restarcie pojawia Ci się zakładka TELEWIZJA w głównym menu, a na górze ekranu widzisz pasek postępu ładowania stacji TV i innych rzeczy wymienionych powyżej. -> odpalasz zakładkę Telewizja i masz piękny przewodnik po programach. Najwygodniejsza "chyba" forma oglądania TV w kodi.
@Ndvd: staram sie od paru miesiecy tutaj uzyskac zaproszenie i nadal nic. Do tej grupy listym3u trudniej sie dostac jak do nasa chyba :D testuje teraz rapidtv ale #!$%@? mnie bierze bo laguje wieczorami i meczu czy wiadomosci nie idzie ogladac
@johnmorra: Jak wrócę do domu napiszę Ci jakie są kanały. Jakoś jest generalnie ok. Wczoraj 2 kanały lagowały ale mam problem żeby wskazać na problem po ich stronie - przestawiłem router piętro niżej w domu i zasięg mam na granicy. Netflix hula, ale tam mają magiczne sposoby kompresji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do zaproszeń to może na Euro2020 będą :D albo Święta2017 bo nieparzyście :D