Wpis z mikrobloga

#solgaz #afera Podsumowanie:

1. Jak dowodów, że płyta zużywa do 50% gazu mniej niż typowa gazówka nie było tak nie ma (@solgaz, my prosiliśmy o certyfikaty, testy laboratoryjne, a nie opinie z facebooka, czy jakiś nieznanych stron zajmujących się lokowaniem produktów, czy certyfikatem onetu)
2. Info na stronie głównej produktu, że płyta zużywa do 50% gazu mniej niż typowa gazówka jak było tak jest
3. Lista antyfanbojów @solgaz liczy już 415
4. Dowiedzieliśmy się też ile osób dostało (albo wczoraj dostało obietnicę dostania) od @SOLGAZ kubka, bądź zapalniczki, ta liczba wynosi: 220. (dużo zakopów jako "informacja nieprawdziwa", przy okazji prawie nikt nie prowadził żadnej dyskusji obronnej w tym znalezisku, ewidentnie sytuacja była prosta:

- chcesz nasz kubek?
- chcę!
- to zakop jako informacja nieprawdziwa
- ale nic nie muszę tam pisać? Bo muszę odrobić lekcje z pszyry
- nie, ewentualnie możesz dać plusa moim głupim argumentom
- ok, dawaj kubek, zakopałem!

SPAMlista.

@ryzy, @foxbond, @pkacper95, @Medioholik, @tinka69, @chrzanu180, @PedroLeon, @WezelGordyjski, @Pantokrator, @shadiss85, @Mar_cys, @KoszernyWentylator, @przeczki, @av18, @Znafca_tematu, @darkob, @GeneralRakieta, @rysiupanda, @Blooregard_QKazoo, @login_login, @foxbond, @lucku, @WykopowyMirek, @Ka4az, @Kliko, @Medioholik, @vaxx, @Katarina_Krotchliknioff, @mopo, @MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo, @heater, @Honzik11, @norbw74, @bialy100k, @mgr_rybak, @Blooregard_QKazoo, @Login_login, @Dziki_Bigos, @kamdz

Powstał również mem:
Pobierz Loginlogin - #solgaz #afera Podsumowanie:

1. Jak dowodów, że płyta zużywa do 50% g...
źródło: comment_vuOTwQdWH2TGXtKObk7uqcTO2KoqluIG.jpg
  • 170
@TurboDynamo: tu chodzi tylko i wyłącznie o te 50% oszczędności w gazie, o nic więcej a że przy okazji inni wytknęli im inne wady to swoją drogą. Odnośnie tych 50% to proszę do tego podejść poważnie. Chciałbyś samochód w którym producent deklaruje że spala średnio 7,5l//100km a w rzeczywistości nie da się zejść z 15l/100km? Chciałbyś samochód w którym sprzedawca deklaruje 150KM mocy a w rzeczywistości ma 75? Właśnie tak jest
@loczyn: inna rzecz, że ludzie kupują ceramiczne 2000W, narzekają że indukcyjna wolna. Kupiłem indukcje koło 7000W, podłączyłem do 3 faz, czy korzystam z 1 "palnika" czy 4 - nie narzekam. :)
A długo gotujące - zdarzyło mi się włączyć gotowanie na wolnym ogniu, ustawić by za 40 minut się wyłączyła sama.. :)
A długo gotujące - zdarzyło mi się włączyć gotowanie na wolnym ogniu, ustawić by za 40 minut się wyłączyła sama.. :)


@maur: Ja mówię raczej o 4 godziny+, a nie 40 minut ;)

wok ok, ale długo gotujące się potrawy? jaki problem? ;)

Sam wok już u mnie skreśla takie płyty, za bardzo lubię kuchnię azjatycką :)
te 50% sa nie do obrony, plyta szklana sluzy jako wymiennik ciepla, jesli nie ma tam magicznych technologii z gwiezdnych wojen to jakies 120% zuzycia powinno byc dobrym wynikiem


@stapry: Solgaz twierdzi, że gaz w ich płycie spala się w sporo wyższej temperaturze niż w tradycyjnej kuchence, więc może tędy droga?
@fromasz56 i w tym problem. Ludzie nabierają się na PR, a produkt nie jest najzwyczajniej w świecie tego wart.

Odniosę się do artykułu jak wieczorem z prqcy. Na szybko napisze teraz, że posiadałem płytę GPC-3 i męczyła mnie okrutnie. Pisałem o tym nawet na wykopie dawno temu, opisując wszystkie swoje negatywne odczucia z użytkowania płyty solgazu. Dostałem szybko PW od Bielą z pytaniem dlaczego oczerniam produkt i wszystkie swoje zażalenia powinienem zgłaszać