Wpis z mikrobloga

Ech, Kaczor, dlaczego musisz być socjaluchem?

Tak pięknie rozgrywasz te miernoty z opozycji. Sterujesz nimi jak kukiełkami, a gdy rozwalają swoje porcelanowe, a puste, główki, Ty tylko chichrasz się z tylnej ławy sejmowej, udając zwykłego, szarego posła, małego żuczka, który nic nie może i niewiele wie: "Ech, coś tam słyszałem, panie redaktorze, ale proszę pytać panią Premier albo pana Prezydenta, bo przecież ja jestem nikim" - odpowiadasz cichutko z opuszczonym skromnie wzrokiem.

Tylko dlaczego jesteś socjaluchem?

Tak pięknie grasz na emocjach. Nie liczysz się ze zdaniem reszty. Idziesz jak taran. Jesteś uparty i przebiegły, sprytny i inteligentny. Nawet wrogowie polityczni porównują Cię do Marszałka.

Tylko dlaczego jesteś socjaluchem?

A wyobraź sobie taką sytuację: zamiast 500+ ulgi podatkowe, wat 15%, akcyza w dół, zminimalizowanie kosztów pracy, może rezygnacja z dochodowego, ech, PKB dwa razy wyższe niż w Chinach, ludzie noszą Cię na rękach... Nie, nie musiałbyś być drugim Korwinem, #!$%@?łbyś prywatyzację służby zdrowia i szkolnictwo, i oszołomskie gadanie, że Hitler, że gwałty, że kobiety. Miałbyś w dupie Korwinowskie utopie. Byłbyś sobą, takim Adasiem Małyszem polskiej polityki.

Więc dlaczego jesteś socjaluchem?

Mogłeś przejść do historii jako największy Polak. Bo oto dług publiczny - spada, nadwyżka budżetowa wielka, tanio w sklepach, piękna, wielka Polska, na ulicach bezpiecznie, wszyscy Ci się kłaniają: panie Naczelniku, mówią, a może ciasteczko, może kawki? I nagle większość konstytucyjna, piszesz Piękną i Wielką Ustawę Zasadniczą Nowej IV Rzeczypospolitej Polskiej Konserwatywno-Liberanej. Wyobrażasz to sobie, Kaczor?

Ale #!$%@? nie, Ty musisz być socjaluchem. Dlatego nie potrafię Ci kibicować i nie mogę na Ciebie zagłosować. I nie cierpię Twoich wrogów politycznych, ale ręka by mi uschła, gdybym na Ciebie zagłosował.

#polityka
#4konserwy
#neuropa
Pobierz KonfederatZBaru - Ech, Kaczor, dlaczego musisz być socjaluchem?

Tak pięknie rozgry...
źródło: comment_LPHYLyHResWadicqWAD0RV9VNE03JLsP.jpg
  • 71
Dlatego, że tak chcą jego wyborcy. Jakby zauważył że opłaca sie być liberałem to by nim był bo to człowiek bez idei, a jedynie zawładnięty chęcią władzy i zemsty. Kuców jest 4%,a patoli i Januszy 40%

@chanelzeg: Prawda to. Ale dla dobra Polski mógł naobiecywać, a potem robić na odwrót. Zresztą i tak tak zrobił - ale na mniejszą skalę.

Lepsze muppety pokroju Dyzmy Petru? ( ͡° ͜ʖ ͡
@NieBojeSieMinusow: Bez przesady. Ale prawda jest taka, że rozbił bank, siedzi sobie cicho i kieruje wszystkim z centrum dowodzenia: premierem, ministrami, prezydentem, opozycją, telewizją...


@KonfederatZBaru: a ty sie jak ten pozyteczny idiota cieszysz, ze zlikwidowal Tobie trybunal, rozwalil trojpodzial wladzy, z ominieciem ustroju mianowal sie naczelnikiem, ktory za nic nie odpowiada, media zmienil w taka tube propagandowa, ze Urbanowi az uszy oklaply... itd.

Tutaj doskonale widac, ze Poacy to sa
a ty sie jak ten pozyteczny idiota cieszysz, ze zlikwidowal Tobie trybunal, rozwalil trojpodzial wladzy, z ominieciem ustroju mianowal sie naczelnikiem, ktory za nic nie odpowiada, media zmienil w taka tube propagandowa, ze Urbanowi az uszy oklaply... itd.


@pk347: Nie zesraj się. Trzeba było bić w tarabany i dzwonić na alarm w latach 2007-2015, bo poprzednia władza, która dziś tak ochoczo broni demokracji - wtedy robiła to samo. Może robili to
@KonfederatZBaru: klamiesz, nie robili tego samego. To nie jest roznica tylko stylu jak probujecie to wy wszyscy od "nie glosowalem na pis ale" przedstawiac. Gnom zdobyl 37% procent = brak wiekszosci konstytucyjnej. Ale co za problem - rozwale se ustroj a i tak zrobie se co zamierzalem, wbrem prawu i tej reszcie.
Wal sie z takim wspolistnieniem w tym kraju. Doprowadzicie do sytuacji jak na Ukrainie, bo ludzie takiego czegos nie
Doprowadzicie do sytuacji jak na Ukrainie, bo ludzie takiego czegos nie beda akceptowac.

@pk347: Tak, najbardziej ja doprowadzę, bo stoję z boku, nie popieram żadnej ze stron i tylko patrzę na te wojny partyjne. Przykro mi, ale jak kiedyś wybuchnie w Polsce majdan (nie daj Bóg), to będzie to głównie zasługa opozycji: mało jest napuszczania na siebie ludzi, robienia z Kaczora potwora i tak dalej? Wina PiSu też tu będzie, ale