Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na HO i nagle dzwonek do drzwi - jakaś brzydka laska z #orange wyjeżdża do mnie z tekstem:

- od roku mamy światłowód na tej klatce i nikt jeszcze się nie podłączył, więc mamy promocję rok za darmo
- dzięki, ale mam upc ( ͡º ͜ʖ͡º)
- ok, rozumiem, do widzenia ()

Oj coś wam kiepsko @OrangeEkspert idzie że aż musicie błagać klientów o przyłączenie ( )
Diabl0 - Siedzę sobie na HO i nagle dzwonek do drzwi - jakaś brzydka laska z #orange ...

źródło: comment_ajuYle711BzJuhc4L6fxGrWohLF2yBFX.jpg

Pobierz
  • 2
@Diabl0: U mnie jak założyli światłowód to dostawało się do skrzynki kopertę z tekstem w stylu "właśnie zakładamy światłowód... bla bla bla.. jak jesteś zainteresowany to napisz podamy wiecej szczegolow i przygotujemy oferte". Napisałem i nic. Po jakimś roku dzwonili, czy nie chce światlowodu, ale nie wiem czy to w zwiazku z mailem, czy zwykły spam.
@Diabl0: W większości sytuacji Klienci korzystający z usług jednego operatora nie wiedzą, że w danej lokalizacji dokonaliśmy zmiany infrastruktury na światłowód. Jedna z form jest oferowanie bezpośrednie. Doradca będąc na miejscu informuje o możliwościach skorzystania i przedstawienia oferty.