Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi #gdansk #zima #samochody dzisiejszy śnieg i mitsubishi pajero spowodowały pierwsze straty na aucie mojego różowego paska. Nie dość że do domu wracała 3 godziny z Wrzeszcza to jeszcze pod samym domem taka przygoda ( ) Dobrze że jechałem autem przed nią to chociaż sprawca nie próbował wcisnąć jej winy.
https://www.youtube.com/watch?v=A9FOJRoa9Ys
  • 17
@Invalidus: ja jechałem autem z przodu i jak mozna na filmie zauważyć to w momencie mijanki była dokładnie ta sama predkosc.
Z prawej nie ma w #!$%@? miejsca bo jest od razu krawężnik, a pajero jadące z naprzeciwka było w połowie na naszym pasie, bo auta z lewej parkują na jego pasie i on je wymijal.
@szaryjurek: To taka reakcja obronna, że skręca się prosto na samochód, który za moment w nas uderzy? Jak uważasz, że ona jechała dobrze i prosto, a nie w lewo to polecam jeszcze kilka razy sobie obejrzeć film.
@Gordobalb: spróbuj utrzymać prosty tor jazdy na śniegu i lodzie, kiedy hamujesz i do tego duza zaspa na ktora najeżdżasz pcha cię do osi jezdni, a sam tez jedziesz niemałym autem (Chrysler PT Cruiser)