Wpis z mikrobloga

@dawidek226 pracuję. Wąska branża, dużo zależy od tego jak trafisz, można szybko trafić do dobrego zespołu za dobre pieniądze, a można sporo czasu tkwić bezproduktywnie za słabe pieniądze. Ale jakbym miał wybierać drugi raz to wybrałbym to samo, bo to lubię :)
Wybierasz specjalizacje na ile semestrów?
@l0h-s A mniej więcej na jakie pieniądze można liczyć na start? (Jak w przypadku Twojego miasta jest.) I ile czasu spędzasz w pracy? Specjalizację wybieram na 6 semestr i kawałek 7 semestru.
@dawidek226 na start wśród moich znajomych bywało od 1800 do 2500 na rękę - Trójmiasto
Na tak krótki okres możesz się zastanowić nad pasywnym, ciekawy kierunek, aczkolwiek konstrukcje dają szersze możliwości
@dawidek226: Po każdej specjalizacji można robić wszystko - to tylko semestr "specjalizacji", która różni się od innych dwoma przedmiotami...
Ja na pierwszym stopniu robiłem budownictwo energooszczędne, a teraz buduje mosty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawidek226: Prawda jest taka, że o budownictwie pasywnym uczy się każdy student budownictwa na Fizyce Budowli (przynajmniej na PWR tak jest i mają je nawet krety/lądówka) i prawda jest taka, że nie widziałem jeszcze ogłoszeń pracy które wyszczególniałyby specjalność z budownictwa pasywnego....
Idź w konstrukcje albo drogi... Jak nie wiesz czy wolisz (w dużym przybliżeniu) siedzieć na miejscu czy w delegacji, to rzuć monetą ( ͡° ͜ʖ ͡°