Wpis z mikrobloga

Mirki z pod tagu #poznan , #pytanie i trochę #samochody!

Z racji odstawienia mojego bolidu do mechanika, zmuszony jestem jeździć krążownikiem szos i prekursorem wygody zwanym Grande Punto (ojca :P ), w którym jedynym źródłem audio jest RADIO.
( no dobra, jest też odtwarzacz CD, ale gdzieś zgubiłem płyty z Abbą :D )

Dosiadłem się więc do radia. 6 stacji zaprogramowanych. 88,4, jedynka, trójka, merkury, rmf, pogoda.

I COKOLWIEK NIE WŁĄCZĘ, TO 3/4 CZASU MOJEJ DROGI DO PRACY (circa 45 min w jedną stronę) TO SĄ REKLAMY LEKÓW, SUPLEMENTÓW DIETY CZY CHOLERA WIE CZEGO JESZCZE.
Na zmianę rzecz jasna z wiadomościami z polityki...

Jest jakaś stacja radiowa jeszcze, która puszcza normalne rzeczy i nie przerywa tego co chwilę takimi reklamami?
Bo prawdę mówiąc problemów ze zdrowiem nie mam i nie potrzebuje mieć, a kto co tym razem okupuje w sejmie mnie względnie gówno obchodzi.

Wymagania: nie puszcza muzyki pokroju eski, i nie ma prowadzących pokroju eski rock.
  • 36
@crushyna: Swego czasu MC Radio nie miało uciążliwych reklam (repertuar od 90' rocka do discopolo), jest jeszcze te studenckie Radio Afera (głównie alternatywny rock i inne mniej znane utwory) ale dawno nie słuchałem.
Transmiter fm może?
@Sihill_pl: @joniu: @KiciurA: Transmitery FM mam. Nawet dwa kupiłem swego czasu! ( ͡ ͜ʖ ͡) Przez oba słychać jak bym odtwarzał muzykę w piwnicy, więc podziękuję :(
Dalej, uratujcie godność polskich radiostacji. Nie wierzę, że Ci wszyscy ludzie stojący ze mną w korku też słuchają o hemoroidach :D
@KiciurA: Zanim do mnie dotrze to miną przynajmniej 2 dni. Potem nacieszę się nim raptem 2-3 dni pewno :P
A porządny pewno nie kosztuje 20 zł ^^
Miałem nawet taki, ze sterowaniem dołączanym na kierownice. Nadal brzmiał jak gunwo :(
@KiciurA: Bez przesady. Ale jakieś standardy trzeba mieć chyba nie?
A chcąc lub nie chcąc transmiter generuje szumy, spłaszcza dynamikę i obcina górne pasma.
Może i są jakieś porządne które trochę lepiej działają, ale na pewno nie za mniej niż 50 zł :D